Treba da se uvede i sporovodi zakon o zabrani fašističkih organizacija i simbola.

Dosta je više,i previše.

Gledam ovaj snimak i to je kao sloboda govora.

Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk