Treba da se uvede i sporovodi zakon o zabrani fašističkih organizacija i simbola.
Dosta je više,i previše.
Gledam ovaj snimak i to je kao sloboda govora.
Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
Treba da se uvede i sporovodi zakon o zabrani fašističkih organizacija i simbola.
Dosta je više,i previše.
Gledam ovaj snimak i to je kao sloboda govora.
Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks