Generalno, mislim da smo u kanalu, velikom.
Moram priznati da mi se sviđa ideja ove nove vlade sa podjelom resora između DPS-a, DPS SD-a i DPS manjina. Mislim da nas čeka svijetla budućnost, hapšenja, dodatni rast plata, navalica investitora. EU će da nas moli uskoro da im pristupimo.
Od svega najvise mi se svidja ovo sto se SD-u daje nova sansa, mislim da je ovo drustvo zasluzilo da se onakva gromada od partije spasi gasenja.
Ja bi Brajoviću dao mandat premijera. Dao bi i Petru Ivanovuću, da malo živnu sapatnici foruma
Zvuci dobro, ali se bojim da tu sirinu jos jednom bas i nemaju.
Proslo jednom kao izgovor, sad drugi pot mislim da to nece tako lako ici.
Evo se ekonomski dvojac po citav dan razmece sa mi zaradili ovoliko, pokrenuli onoliko......
Borinovicka kupi 18 vozila hitne pomoci, dok smo do sada molili, pa ko sta udijeli. Isto nabavise CT skener u Pljevlja....
Fiskalizacija donese 20%vece prihode(nazivno, ogradicu se od izjave), tako da ce ici prica da para ima, wamo na sta ih trosite....
Ne bih ja to nista diro
Dobro je što postojeća vlada ni malo ne liči na DPS. Jedino što je u dekadentnoj fazi i tehničkom mandatu pa dijeli iz budžeta keš svakom budućem potencijalnom glasaču Mickeya.
https://www.cdm.me/ekonomija/za-sest...etske-rezerve/
Mada radila je to i prije smjenjivanja.
Savjet za borbu protiv korupcije na visokom nivou je prošle godine dao preporuku da se davanja iz budžetske rezerve na ime pomoći zaustave dok se ne usvoji novi pravilnik i precizniji kriterijumi, ali je Vlada ignorisala taj zaključak i podijelila preko 400 hiljada na ime pomoći kroz odluke ove komisije u toku 2021. godine.
A jes, biće izbori, pa će to promijeniti stvari. A važi...
Momci loša beskonačnost. Jbg... Makar za naših života bićemo evropski pakšu. Tako da obrazujte djecu da bježe odavde. A i obrazovanje nam je super. Hemija u sedmi, kad se podijele časovi i đaci, po đaku nastavnica ima 6 (slovima šest) minuta u tromjesečju da mu objasni, ispita ga i iskontroliše.
Što bi rekao jedan moj prijatelj prije koju godinu kad je otišao iz Crne Gore uprkos plati od 3000 EUR. "Jbg, ovamo đe idem, kad se razboliš uglavnom te izliječe". Aj se razboli u Crnu Goru majčin sine!!! Na naše zdravstvo. Coin flip ti je ol preteć.
Ovo će riješiti ovi retardi što su u politiku na svaku stranu. Nadajte se momci. A bićemo najgori u Evropu i za života naše djece, a ne samo nas. Propali Moldavci, rijetki gori od nas, makar svi mogu da uzmu EU pasoše Rumunije i što bi rekli TBOK "Bježimo!!!"
Tko leti, vrijedi...
a ovaj Gagarin je i na tviter aktivan?
Ne patiše čovjek od 31 avgusta 2020
zamisli njegov šok kad je DPS pao sa vlasti i nije znao što će više od muke..
I onda se registrovao na cdm forum i počeo da otvara glave
a bolje i to nego da bije ženu i psa
Dobro ovi su gori od DPS-a Gagarine priznajemo ti sve, samo mi nije jasno što se on buni kad je glasao DPS zadnje izbore, valjda sebe da dokaže da je u pravu![]()
Pa najjace da bude premijer Abazovic, a potpresjednik Djeljosaj, koji ga do juce popljuvao dje je stigao.
Tko leti, vrijedi...
Šta je ovolika panika sa Katnićem, ka da je smak svijeta.. nek ide u advokate ka mu kolege ostale poslije prestanka funkcije.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Katana paklenik. Ne sadi mu se luk izgleda još?
Pa niko ga ne tjera u penziju, moze advokaturom da se bavi ili necim drugim..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Brzo li se zaboravi posljednja zaplijena kokaina...Kao da se ništa desilo nije...
https://www.vijesti.me/vijesti/drust...funkcije-gst-a
Nakon 2.343 dana na mjestu glavnog specijalnog tužioca konstatovano je da se Milivoju Katniću, 17. februara u 18.30 časova, prekida mandat odlukom TS-a.
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Pa ko je novi tuzilac ??? Oce li biti posten coek, oce li biti hrabar kad ga skaljarci budu zvali po noci....
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks