Ocekuje se full septembar. Tako da narednih 45 dana su krucijalne da se radi i zaradi. Doma neka ostane ko smatra da je ugrozen, ili neka se pelcuje, ne mozemo ljusnut opet i bit najgori u evropi, ne znam ko ce nam dat opet 500+ meleona da se naranimo.
Sent from my Mi 9T using Tapatalk






Reply With Quote
Bookmarks