oni imaju mnogo manji broj prirodno preležalih nego mi, pa time i veći razlog da vakcinišu što više ljudi, kod nas je trenutno procenat pozitivnih 9% i to rast usporava u sred najveće gužve, a sistem nam nije pukao(iako je bio blizu) ni u sred zime kad smo imali 50% pozitivnih i mnogo manje preležalih nego sad(i 0 vakcinisanih)