Jesu li bolesni od virusa ili od trovanja ovim teskim smogom od pozara. Ko je bio napolje cesto u prethodnih nedjelju dana zna da ovakav vazduh nije za upotrebu, i moze i najzdravijeg da dovede na koljena za par dana. Sto o tome ne prica ministar zdravlja, dje su institucije da se ispita odakle odjednom silni pozari, i sa kojim ciljem, nego standardno klape o nebitnim stvarima. Koordinator za bezbjednost se bavi zdravljem gradjana (rekao bih krajnje nespretno, povrsno i amaterski kako isti umije), a ministar-k-a zdravlja je isparila poslije nebuloza sa 'vakcinacijom' djece i trudnica (kakva monstruozna pomisao da ubrizgavas tako ranjivim kategorijama i tako bitnim kategorijama koje su jedan od glavnih stubova drustva eksperimentalne hemikalije). Ja ne znam sto se vrti u glavi takvim osobama, ali ovakve stvari bi se u ozbiljnim zemljama mogle tretirati kao direktan rad protiv nacionalnih interesa.







Reply With Quote
Bookmarks