Neka hvala, znam da bi rado, al ne bi da remetim vašu dnevnu rutinu
Šalu na stranu, a što granice da se zatvaraju?
Vakcina ima dovoljno, ko hoće može da se pelcuje.
Prošle godine smo bili zatvoreni, pa smo na jesen imali veći procenat oboljelih od Hrvatske i Albanije koje su bile otvorene, a ekonomija nam je bila na vr' glave zahvaljujući bistrini onih koji su tada donosili odluke.
Ništa ja ne bih dirao.
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk







Reply With Quote
Bookmarks