Kakva je situacija sa pfizerom? Jesu li gužve? Samo srijedom koliko sam shvatio?
Sent from my KB2003 using Tapatalk
Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela
Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela
Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan
Kakva je situacija sa pfizerom? Jesu li gužve? Samo srijedom koliko sam shvatio?
Sent from my KB2003 using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks