Neovisno o tome koliko je vakcinisanih (ili koliko nije, kako kome odgovara) vec pocetkom godine se trebalo poceti spremati za eventualne probleme u periodu jesen-zima 2021/2022. Napominjem, u Izraelu, najvakcinisanijoj populaciji (18+) u svijetu su trenutno takodjer u bolnicama teski slucajevi, sta vise, trenutno su u istom skripcu (mozda cak i gorem) nego sto su bili u martu 2021.
No nije problem, prosle godine su bili krivi samo neodgovorni gradjani, ove godine ce da budu krivi nevakcinisani, a vrhovni menadzment i dalje, da prostite, ladi onu stvar. Do sad su svi shvatili da ovo nije nesto sto ce tek tako da nestane, vec nesto sa cime cemo morati da zivimo, to sto se kod nas "glavnokomandujuci" nadaju nekom magicnom stapicu i nestanku svega je prosto receno smijesno.





Reply With Quote
Bookmarks