U zemlji je u prethodnih 30+ god. istina bila i jeste vrlo fleksibilna stvar, koja se podesava na osnovu ciljeva raznoraznih interesnih grupa. To se i dalje nije promijenilo u prethodnih god. tako da ne bih iskljucio nijednu varijantu. Kad smo kod kapaciteta kako to da za evo punih god. dana nijesu sposobni da izgrade novi klinicki centar, da smanje cijene ljekova i vitamina - sto je problem ovdje - za koga radi 'nova vlast' (pod navodima jer bih rekao da nije nova vlast nego prethodna samo zamaskirana), za gradjane ili za dzepove privatnog medicinskog sektora. Znas kako ako neko prica da brine o zdravlju gradjana, a u sustini se sve zavrsava na prici, onda taj ne brine o zdravlju gradjana uopste.






Reply With Quote
Bookmarks