Originally Posted by Babbo Natale Ovo jes tačno. Kako možeš kad hoćeš. Definitivno nam treba po jedna pohvala od Bajdena za Zdravka svakog ponedjeljka. Ljubi brat, slatko me nasmija na zoru
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks