Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
Ovo jes tačno.
Kako možeš kad hoćeš. Definitivno nam treba po jedna pohvala od Bajdena za Zdravka svakog ponedjeljka.
Ljubi brat, slatko me nasmija na zoru