Znas kako ako si bio dps vojnik i aminovao svu pljacku ja ne zelim da te vidim ikad vise u politici. A ovi se pojacavaju njima. Ima li novih pametnih ljudi ili kao da je fudbal u pitanju
Seerem se ja na uru i njihov put da budem iskren. Eto kao neko ko ih je glasao i sve nade polagao da ce oni bit ti pokretaci promjena
Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks