20 miliona od zakona o oduzimanju nelegalno stecene imovine. To je bas ogromna suma, i ako se sprovede u narednih 8 mjeseci to su ozbiljne zaplijene i hapsenja. Ovo je bas kratak rok da sudovi likvidiraju tu imovinu u korist drzave. A znamo ko su sudije.
Ne vidim nidje smanjenje akciza za gorivo, a to mora da se desi.
Ne vidim ni neoporezivi dio zarade recimo do 250 eura.
Nedostajuca sredstva fakin 600 miliona, i pored toga sto Spajic kaze da je ustedjeno 170 meleona javne potrosnje. Znaci... katastrofa.
Inace je neprimijetno proslo da nam je dug zvanicno 105%, slovima sto pet odsto BDPa.
A predvidjen je turizam 55%... nama ne pomazu ni carobnjaci poput Spajica i Milatovica.







Bookmarks