Page 17 of 24 FirstFirst ... 7131415161718192021 ... LastLast
Results 401 to 425 of 600

Thread: Nostalgija za domom

  1. #401
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Mrcoje imas li ti oci a ??? Gledas li slike ovije naskije djevojaka odje na forum ???????? I ko se moze poredit sa njima !

    hahahhahahahhhahahahahahhah...boga mi bi se tu sa tobom Zvek slozhila...ako tjemo poshteno...ewo ja zhivim u zemlji koja vazhi za zemlju sa lijepim zhenama...i dje svi stranci dolaze upravo iz toga razloga, ni iz jednoga dr00gog vjeruj mi!!!(shto ja onda odje chinim ne vidjela se???! )...

    elem, ono shto robi veli je mnogo ruzhno...ili se on onda ne kretje dje treba...ili je jednostavno tjorav...ili josh jednostavnoije kivan na nekoga pa generalizuje???!A?A?:PPP sve u svemu, mozhda su maniri ono shto fali nashim c00rama, na chemu bi, chast boga mi nekim valitetnim ziuzecima, trebalo da se poradi itekako...ali posmatrajutji objektivno(ewo ja sam c00ra oca mu :PP), stvarno nema ljepshih ...bar iz nekog mog lichnog iskustva i proputovanja...stvarno svaka chast azijatkinjama a tu podrazumijevam indijke...boga mi i latino-amerikanke ne zaostaju da nijesu onoliko plastificirane...zato momci,zalozhite se da vi b00dete mozhda malo suptilniji...i mozhda bash vi sa malo vishe manira na koje vjerujte mi c00re padaju iha ha ha...

    ne znma zashto sam vam ovo sve isprichala...ko zna zashto je sve oov dobro...anyway, ja volim CG i SFRJ i kako god oj...i jedva chekam nazad...i nije me briga shta svi lajete...buahahahhahahaahhaahhahahahaha...

    HaLaJ m AnEt!

  2. #402
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by robi View Post
    jes ka konji za vuchu...toliko su dobre
    naravno chast izuzetcima
    Dobro, ako su nase ka konji za vucu onda su ove odje magarad za vucu. Svaka metar i pokusaj, nijedna struka nema, nabijene ka tuc.... Ili si ti predugo odje pa ti je prosjek znatno opao?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  3. #403
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Michigan, USA
    Posts
    509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ne znam kako je u philly, ali ovdje je bas pamet da ti stane.. vjerovatno zbog toga sto ih ima sa svih strana svijeta.. ovdje su najljepse kaldijanke i latinoamerikanke (porijeklom), a i nase (porijeklom Albanke, jer drugih ima manje) su isto shetjer.

    A kod nas, kako ko ima i lijepih ima i manje lijepih. Naravno manje nacija, manje izbora.. to vazi i za cure i za momke...

  4. #404
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ovdje ima nekog ko je u rimu,molila bih da mi se javi preko pm
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  5. #405
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovdje u Vegasu ima jako finih djevojaka, da pobudalis. Za druge gradove ne znam, mada mi drug iz Orlanda kaze da i tamo je super situacija. To da su nase djevojke naj, mozda je istina, ali isto tako svuda ima lijepih djevojaka...Istina je da su vecina Amerikanki niske i debele (unisti ih taj Mc Donalds i Taco Bell :P ) ali nije ni kod nas svaka djevojka manekenka.Ovdje ima mnogo vise ljudi, tako da se vise obraca paznja na to.Ko god izadje u neki od nocnih klubova (makar ovdje gdje sam ja) ima sta da vidi...
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  6. #406
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uf, zato ja medju ove rugobe ruske nemam shto da vidim. Lishe tih Osetina i Chechena... Kad odem u CG, makar mi ochi malo odmore.
    Ocu kuciiiii... :cry:
    Never Complain, Never Explain

  7. #407
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Moskva
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niki, ocemo da se vr'cemo, medj' nash lijepi narod
    Od ovih grdosija se ne moze zivjet vise, izgubicemo vid
    Kad mi kazu rukinje lijepe - ufffffffffffff u prkno
    Nema bez nasih djevojaka, lijepijeg nista
    Zena ima PROBLEM za svako RJESENJE

  8. #408
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VISOKAAA View Post
    Niki, ocemo da se vr'cemo, medj' nash lijepi narod
    Od ovih grdosija se ne moze zivjet vise, izgubicemo vid
    Kad mi kazu rukinje lijepe - ufffffffffffff u prkno
    Nema bez nasih djevojaka, lijepijeg nista
    kakvo pljuvanje po Rusima, udri... nase djevojke jesu naj, ali ima veoma lijepih i po svijetu-ne trche sve u CG da se dive nasoj momchadiji krshnoj
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  9. #409
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VISOKAAA View Post
    Niki, ocemo da se vr'cemo, medj' nash lijepi narod
    Ocemo, a ozeleni i okopni.
    Never Complain, Never Explain

  10. #410
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Svaka metar i pokusaj, nijedna struka nema, nabijene ka tuc.... Ili si ti predugo odje pa ti je prosjek znatno opao?
    Neka shrek, ne generalizuj... Zaboravio si na ove latine Od 100 najmanje 90 izgleda vrhunski i vrhunski gradjene, a kad vidim poneke nashe... :burp:
    Io ci credo!

    Welcome



  11. #411
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Neka shrek, ne generalizuj... Zaboravio si na ove latine Od 100 najmanje 90 izgleda vrhunski i vrhunski gradjene, a kad vidim poneke nashe... :burp:
    Bogami ovuda slabo Latino ribica ima, ali dobro kad se $etim Cali4nie popravi mi se utisak...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  12. #412
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Popravi ne boj se
    Io ci credo!

    Welcome



  13. #413
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Neka shrek, ne generalizuj... Zaboravio si na ove latine Od 100 najmanje 90 izgleda vrhunski i vrhunski gradjene, a kad vidim poneke nashe... :burp:
    Molim te nemoj jos reci da je kultura na nivou onda bi me stvarno razocarao ameru.
    Last edited by KRECHIMIR; 27-01-07 at 05:58.
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  14. #414
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Epa ljudji da vi reknem(hheheh) ja zivim u Swecku i mozete zamislit kakko su lijepe njine zene ! I povr svega sexs im dodje ka dobro jutro ,pa opet bacim pogled na ove nase djevojke sa foruma i .................. misim stvarno 110 pogodaka su za sve Swedjanke ! Odje ima svakavkijeh ,zutijeh plavijeh crnijeh sirokijeh kratkijeh ama svakakvijeh no opet zaludu ponekat se cojek iztrese da bidnem bivalan i to je sve ujutro svako svojoj kuci hehehhehehehe pa sledeci dan kako koga zatekne !Heheheheh no mene je dobro vazda ima ali opet one dolje naske sto veli jedan stari Crnogorac "prvo im sise pocnu ras pa onda zubi " , i koko ih jada bije zbog naskije "ljuba(m)nika dobro je da su usvijes jos ! E bi svaki da im svaka da na svaki cosak kad godj oni oce a poslije bi da se zene sa nevinijem!!!!!!!!!!!!!!!!! heeheheheh ! Pogledajte im postove po forumu pa ce vi sve bit jasno !
    Last edited by Zvek_Zivi; 27-01-07 at 10:02.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  15. #415
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Hahahahhaha. E Zvek, zasluzhio si da te sve djevojke s foruma celivaju u oba obraza.

    Ako bi im se branijo pomama me ufatila ! Hhehehhehehe !

    Btw., ja sam neshto evo 5-6 dana u tripu da se vracam kuci zauvjek.
    Dobrodosla !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #416
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .....sto jeste,jeste ljepsih djevojaka nema od nasijeh...koje god bile........

  17. #417
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    hahahhahahahhhahahahahahhah...boga mi bi se tu sa tobom Zvek slozhila...ako tjemo poshteno...ewo ja zhivim u zemlji koja vazhi za zemlju sa lijepim zhenama...i dje svi stranci dolaze upravo iz toga razloga, ni iz jednoga dr00gog vjeruj mi!!!(shto ja onda odje chinim ne vidjela se???! )...

    elem, ono shto robi veli je mnogo ruzhno...ili se on onda ne kretje dje treba...ili je jednostavno tjorav...ili josh jednostavnoije kivan na nekoga pa generalizuje???!A?A?:PPP sve u svemu, mozhda su maniri ono shto fali nashim c00rama, na chemu bi, chast boga mi nekim valitetnim ziuzecima, trebalo da se poradi itekako...ali posmatrajutji objektivno(ewo ja sam c00ra oca mu :PP), stvarno nema ljepshih ...bar iz nekog mog lichnog iskustva i proputovanja...stvarno svaka chast azijatkinjama a tu podrazumijevam indijke...boga mi i latino-amerikanke ne zaostaju da nijesu onoliko plastificirane...zato momci,zalozhite se da vi b00dete mozhda malo suptilniji...i mozhda bash vi sa malo vishe manira na koje vjerujte mi c00re padaju iha ha ha...

    ne znma zashto sam vam ovo sve isprichala...ko zna zashto je sve oov dobro...anyway, ja volim CG i SFRJ i kako god oj...i jedva chekam nazad...i nije me briga shta svi lajete...buahahahhahahaahhaahhahahahaha...

    HaLaJ m AnEt!
    pa pravo da ti kazem ovdje po detroitu nisam vidja puno crnogorke... dvije-tri srpkinje i dosta albanki.

    ali ono shto sam video u CG ne puni mi ochi.

    dodushe chast izuzetcima...ima djevojaka koje su san snova shto bi se reklo
    ali ima i grobova samo takvih

    pa ako neko ima da se nasha u mom postu ...taj se oglashava...ovi izuzeci mi josh nishta nisu rekli :devil:

  18. #418
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by robi View Post
    pa pravo da ti kazem ovdje po detroitu nisam vidja puno crnogorke... dvije-tri srpkinje i dosta albanki.
    Bogomi su Albanke - AH, makar ove shto ih ja znam, na mom univerzitetu su uchile, to je mnogo vishe nego LIJEPE!
    Never Complain, Never Explain

  19. #419
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by robi View Post
    pa pravo da ti kazem ovdje po detroitu nisam vidja puno crnogorke... dvije-tri srpkinje i dosta albanki.

    ali ono shto sam video u CG ne puni mi ochi.

    dodushe chast izuzetcima...ima djevojaka koje su san snova shto bi se reklo
    ali ima i grobova samo takvih

    pa ako neko ima da se nasha u mom postu ...taj se oglashava...ovi izuzeci mi josh nishta nisu rekli :devil:
    Da to nisi zakacio koju "Crnu" te ima tako lijepih gore u Detroit city(zamaglila ti neka oci pa si vid izbubio).:-)
    Sto se tice Albanki ima zgodnih oci da povrijedis od te njihove ljepote koja zraci ka sunce kad se probudis izjutra.
    Last edited by KRECHIMIR; 03-02-07 at 09:03.
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  20. #420
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by robi View Post
    pa pravo da ti kazem ovdje po detroitu nisam vidja puno crnogorke... dvije-tri srpkinje i dosta albanki.

    ali ono shto sam video u CG ne puni mi ochi.

    dodushe chast izuzetcima...ima djevojaka koje su san snova shto bi se reklo
    ali ima i grobova samo takvih

    pa ako neko ima da se nasha u mom postu ...taj se oglashava...ovi izuzeci mi josh nishta nisu rekli :devil:
    a kako mozhesh tako da prichash......owo je bash r00zhno sad sam razocharana.. :mad: NI JEDNA ZHENA NIJE RUZHNA , KAMOLI GROB,KAKO TI KAZHESH!!!!!!!!!!!!!!!!!!Svaka je ZHENA LIJEPA NA SVOJ NACHIN...A sad nastavi da uzhivash u svojoj prdnjavi, da izvinesh na izrazu, ali je u ovoj situacije kao takav neosporan...

  21. #421
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Bogomi su Albanke - AH, makar ove shto ih ja znam, na mom univerzitetu su uchile, to je mnogo vishe nego LIJEPE!
    zamisli i ja sam Albanac... zainteresovana??? :devil: :devil::devil::devil:
    Last edited by robi; 03-02-07 at 02:48.

  22. #422
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    a kako mozhesh tako da prichash......owo je bash r00zhno sad sam razocharana.. :mad: NI JEDNA ZHENA NIJE RUZHNA , KAMOLI GROB,KAKO TI KAZHESH!!!!!!!!!!!!!!!!!!Svaka je ZHENA LIJEPA NA SVOJ NACHIN...A sad nastavi da uzhivash u svojoj prdnjavi, da izvinesh na izrazu, ali je u ovoj situacije kao takav neosporan...
    pazi ...ne mislim ruzne u fizichkom (ma lazem mislim i u fizichkom )
    nego po ponashanju uffff...ne pitaj


    p.s.

    vidim da si se nashla u mojim postovima, pretpostavljam neki komplex iz djetinjstva???
    Last edited by robi; 03-02-07 at 02:50.

  23. #423
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    :hardrock:
    Quote Originally Posted by robi View Post
    pazi ...ne mislim ruzne u fizichkom (ma lazem mislim i u fizichkom )
    nego po ponashanju uffff...ne pitaj


    p.s.

    vidim da si se nashla u mojim postovima, pretpostavljam neki komplex iz djetinjstva???

    nemam pojma o chemu se odje radi...:trashcom: ni malo se ne pronalazim u tvojim rijechima, a josh manje pronalazim tu nashe c00re, shto se i spoljne i unutarnje ljepote tiche, a svudje ima izuzetaka to je fakat...
    to je vetj tvoj problem shto imash , mozhda,kao shto sam opet gore navela loshe neko iskustvo pa generalizujesh...:ass: :twisted:
    ja sam fino gore navela u postu ranijem shta mislim o njihovom ponashanju, a ti dobro ishchitaj pa tek onda neshto kazhi...toliko od mene...da se ne klapi vishe o ovome...razmimoilaze nam se mishljenja i kraj...

    shta kazhe reshta??da s estavi tachku na ovu LJEPOTINJU nashu???!!hiihihihihihihihih
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 03-02-07 at 09:01.

  24. #424
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by robi View Post
    zamisli i ja sam Albanac... zainteresovana??? :devil: :devil::devil::devil:
    Hahaha, za curice sam rekla.
    Never Complain, Never Explain

  25. #425
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Winchester/Podgorica
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam na pochetku septembra doshao u englesku da zavrshim koledz a i faks poslije koledza naravno.. masu mi nedostaje crna gora i podgoica i svi ljudi u njoj, posebno oni meni dragi.. zachudo roditelji mi uopshte ne nedostaju, ne znam zashto je.. ako ima nekoga u londonu neka se javi na pm jer mi je vazda milo prichat jezik svoj sa svojim ljudima.. ostajte u miru

    The philosopher
    You know so much about nothing at all

Page 17 of 24 FirstFirst ... 7131415161718192021 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nostalgija
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 10-01-10, 12:39
  2. Ah ta Jugo-nostalgija...
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum CG dijaspora
    Replies: 9
    Last Post: 07-06-07, 16:08
  3. Nostalgija?
    By WOODSTOCK in forum Primorski
    Replies: 14
    Last Post: 18-04-05, 21:36
  4. Nostalgija!
    By nemoj__mene in forum #montecafe
    Replies: 17
    Last Post: 13-01-05, 00:47
  5. muzicka nostalgija
    By dylan|stark in forum Muzika
    Replies: 28
    Last Post: 22-11-04, 18:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •