Možda je bilo priče o tome, ali koliko izadje da se oblijepi auto folijom?
Treba li što dodatno da se prijavljuje ako se promijeni boja, ili samo na tehnički drugu upisu?
Možda je bilo priče o tome, ali koliko izadje da se oblijepi auto folijom?
Treba li što dodatno da se prijavljuje ako se promijeni boja, ili samo na tehnički drugu upisu?
Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks