Page 9 of 214 FirstFirst ... 56789101112131959109 ... LastLast
Results 201 to 225 of 5327

Thread: Fotografije kućnih ljubimaca

  1. #201
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najljepsa macka, ali vise je nema


  2. #202
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,204
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Evo opet mog mačka

  3. #203
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    hehe. Ja htjedoh mace da nabavim ali kad cuh koliko kosta predomislih se!!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  4. #204
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ja i shreko vrlo strpljivo (ne trepcemo) iscekujemo da nam se zenske vrate
    Last edited by KRECHIMIR; 27-10-06 at 03:01.
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  5. #205
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,520
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo Vangelis ali puno stariji nego na prvu sliku (sad mu je oko 8 godina)

  6. #206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,503
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Moj novi kucni ljubimac.
    Kako mi je sladak.
    Zove ze Djole.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  7. #207
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,772
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Big gygant head
    macak ft.hrcak on tha` head

    Mindi bubi : Mindzihana
    Ma$ja pawa na mene
    bubi :

    DAkle,ova macorcina je moja ..guzo jedan .. pravi je razbojnik,kad oce da udje u kucu ,skoci na kvaku od spoljnih vrata i ona se otvore..E sad kad smo postavili blind,nekako se usunja na balkon i dernja se da ga pustimo u kucu..Ne patishe..
    A ovaj chau chau je drugaricin,a kao da je moj..mLogo je vojim !!! umiljato ,smotano stvorenje

    Uh..dobro se namucih postavljajuci ove slikice ,malo je razbacano,ali ne mari..nisam imala zivaca vise prepravljati..
    Last edited by Babel Fish; 28-11-06 at 05:12.

  8. #208
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,772
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Btw,zna li ko gdje mogu nabaviti persijsku macu u pg ?Bila sam u jedini pet shop koji sam nasla ,ali njegova ponuda je ogranicena na 5 ribica,3 kornjace i 4-5 pticica ..

  9. #209
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milis View Post
    Btw,zna li ko gdje mogu nabaviti persijsku macu u pg ?Bila sam u jedini pet shop koji sam nasla ,ali njegova ponuda je ogranicena na 5 ribica,3 kornjace i 4-5 pticica ..
    U Bg imash dosta ponuda.. Ne znam da li dolazish,ali sam u Pg krajem decembra pa mogu da ti je dostavim

    Evo i ja da se upishem sa mojim teletom..

    p.s. Milis maca ti je kao shecer,obozhavam te sive debeljuce


  10. #210
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Don

    (s telefona slikano zato je malo slabiji kvalitet)

  11. #211
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    (s telefona slikano zato je malo slabiji kvalitet)
    malo...evo ti ga ljubimac kao da je sa saturna

    Ja imam u telefonu slike jednog prelijepog bijelog boksera ali ne umijem da ih prebacim ovdje pa ako se snadjem ubacicu ih

  12. #212
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cut tu, nemoj ti moju machku da dirash

  13. #213
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Cut tu, nemoj ti moju machku da dirash
    ma meden ti je kuca samo jos kad bih mogla da ga vidim:hardrock:9stvarno je meden,nazirem ga):blah:

  14. #214
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    (s telefona slikano zato je malo slabiji kvalitet)
    Stvarno si mrachan ,mogao si svetlo da upalish
    Ja sam mislila da ti imash zhenku..


  15. #215
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Arrow

    owaj...
    /me with his my pet..
    Last edited by mc_esseny; 07-12-06 at 12:34.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  16. #216
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Stvarno si mrachan ,mogao si svetlo da upalish
    Ja sam mislila da ti imash zhenku..
    Tiii vrlo malo znash

  17. #217
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    moja ljubav

    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  18. #218
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    seTh imash najjacheg psa na swijetu !!!!!!!!



    e pa ima li shto jache od engleskog buldoga...

    ja sam se palio 100godina da ga qpim.. ali ne mogu ga u stan drzhat`
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  19. #219
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,772
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    U Bg imash dosta ponuda.. Ne znam da li dolazish,ali sam u Pg krajem decembra pa mogu da ti je dostavim

    Evo i ja da se upishem sa mojim teletom..

    p.s. Milis maca ti je kao shecer,obozhavam te sive debeljuce
    hehe hvala Ajrin..To nije macak,to je TIGAR
    P.S.Mogla bi mi je dostaviti sa sve mashnicom )
    Idem u bgd krajem januara ,pa me zanima cijena..
    P.S.S. Dobro si utovila to tele:wink::wink:


  20. #220
    Join Date
    May 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ....................................

  21. #221
    Join Date
    May 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SCUBA

    Molim te ,jeli ovo zenka ili muzjak kod kade ?da kojim slucajem nemas male kucice od ovog psa?? Molim te javi mi ako bi hteo da udomis jedno ili znas nekog ko ima istog takvog....zenku koja ima stenad...
    Hvala ti puno!!

  22. #222
    Join Date
    May 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SCUBA View Post
    Kako se ohladiti po ovakvoj vrucini:
    Poci u kupatilo i
    1. stomak na plocice
    2. ledja uz kadu
    3. sape i rep na WC colju
    4. vrat na cijev od vode
    5. glava na vodomjer
    Quote Originally Posted by SCUBA View Post
    "staru krpu" to je beba od godinu i po dana, slika je lose ispala
    ovde se lijepo vidi http://photos.yahoo.com/etienne_the_dog
    Jao majko mila kako je leppppp...molim te javi mi se ako imas bilo kakav info kako bih mogla da ga nabavim...Blesavica jedna pufnasta....

  23. #223
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok ocekivala sam (iskreno) da ce neko reci da je vidio mog psa (ustvari ja se svakodnevno nadam da cu je negdje vidjeti) a eto kao prilog slika moje mace koja takodje nema neko Fifi i sl ime.
    Last edited by Ina; 15-12-06 at 21:48.

  24. #224
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Molim procitajte

    Znam da mnogo ocekujem ali probacu ponovo. Pas mi je nestao 13 juna u pitanju je bijela pudla visoka 37 santimetara tada je bila kratko osisana i imala dvije ogrlice na sebi zelenu i crnu. Davala sam oglas 3 mjeseca preko raznih medija i osim umobolnika koji su zvali nisam dobila nikakvu informaciju. Kontaktirala sam i ljude koji organizuju "transport za Albaniju" i navodno tamo nije otisla. Ukratko nema sta (razumno) nisam probala, cak sam mislila i da sam na putu da se pomirim sa tim da je nema ali...
    Opet saljem njene slike mada nisam sigurna od kolike su pomoci kad ona sad moze biti potpuno zarasla ili kratko osisana

  25. #225
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milis View Post
    hehe hvala Ajrin..To nije macak,to je TIGAR
    P.S.Mogla bi mi je dostaviti sa sve mashnicom )
    Idem u bgd krajem januara ,pa me zanima cijena..
    P.S.S. Dobro si utovila to tele:wink::wink:
    Kada dodjesh u Bg,kupi "HALO" oglase,imash veliku ponudu sa persijskim macama pa mozhesh da se raspitash o svemu shto te zanima.

    A tele je na gazdaricu
    Evo ga u svom elementu


Page 9 of 214 FirstFirst ... 56789101112131959109 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. kurs fotografije u podgorici
    By SENSEI in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 9
    Last Post: 27-09-11, 14:35
  2. Ljetni problemi naših kućnih ljubimaca
    By Oky in forum Kućni ljubimci
    Replies: 1
    Last Post: 02-09-07, 22:05
  3. Uhapšeno lice sa najpoznatije ratne fotografije
    By Vukasin Micunovic in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 19-06-07, 12:45
  4. TFP Fotografije
    By zanzibar in forum Centralni
    Replies: 23
    Last Post: 23-06-06, 18:01
  5. K O N K U R S (fotografije)
    By underwater love in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 16
    Last Post: 22-08-05, 09:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •