Carinu ne plaćaš ako ti izdaju eur1, ispod 6k vrijednosti je ranije mogla i izjava prodavca na fakturi (ovo može i špediter da ti završi)... Za pdv možeš da se dogovoriš da ti piše manju vrijednost na fakturi, samim tim plaćaš manji pdv, al ako je previše smanji mogu ti cariniti po kataloškoj vrijednosti (koja je obično veća)...
Sent from Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks