Ako posjeduješ obveznice možeš njima da platiš pdv... Možeš i da ih kupiš, ako neko ima na prodaju, obično je jedna 30c, a prilikom carinjenja vrijedi 1e... S tim što ako kupuješ ne smiješ ih prebacati na sebe, može da se carini samo na prvog vlasnika obveznica (što znači da moraš auto na njegovo ime uvesti, pa poslije prevod da se radi)...

Sent from Tapatalk