Page 20 of 87 FirstFirst ... 101617181920212223243070 ... LastLast
Results 476 to 500 of 2154

Thread: Metal-muzika u kojoj je satkana moc

  1. #476
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blitzkrieg View Post
    Heavy Metal je dobio ime po voditelju koji je najavljivao Hendrixa i rekao otprilike:Heavy Metal is about to fall from the sky,ili teko nesto...
    Hendrix je bogami tesko svirao...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  2. #477
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  3. #478
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blitzkrieg View Post
    Heavy Metal je dobio ime po voditelju koji je najavljivao Hendrixa i rekao otprilike:Heavy Metal is about to fall from the sky,ili teko nesto...
    To sam i ja chuo!

    Hendrix je po meni najjachi gitarista svih vremena, jedini koji je svirao na rashtimovanoj gitari...
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  4. #479
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,976
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To sad za najjaceg gitaristu,svako ima svoje misljenje,ali metal je tako dobio ime,to je provjereno.
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  5. #480
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cao svima! Ne bih volio da se ovaj moj post nastavi u bezgranicnu diskusiju o tome ko je najbolji gitarista, ali Hendrix stvarno nije najjaci gitarista, pa cak ni u rock-u. Prije ce to, makar po meni, biti Blackmore. Anyway, svako ima svoje misljenje... recimo za Blitzkrieg-a sam siguran da misli da je to David Gilmour :-) poz!

    Sto se tice imena heavy-metal, kliknite na link ispod, pa procitajte...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Heavy_m...heavy_metal.22
    ...

  6. #481
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,976
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Innuendo View Post
    Cao svima! Ne bih volio da se ovaj moj post nastavi u bezgranicnu diskusiju o tome ko je najbolji gitarista, ali Hendrix stvarno nije najjaci gitarista, pa cak ni u rock-u. Prije ce to, makar po meni, biti Blackmore. Anyway, svako ima svoje misljenje... recimo za Blitzkrieg-a sam siguran da misli da je to David Gilmour :-) poz!

    Sto se tice imena heavy-metal, kliknite na link ispod, pa procitajte...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Heavy_m...heavy_metal.22
    Sure.Ali,da ne nastavljamo dalje...
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  7. #482
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dvije najjache stvari sy Metallica - Master of puppets i Slayer - Seasons of the Abyss

  8. #483
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    da, bice da su te dvije stvari nesto najbolje u domenu metal muzike :trashcom:
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #484
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    979
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MetallicA!!! View Post
    Slayer - Seasons of the Abyss
    Nemojmo biti diletanti, pjesma se zove Seasons in the Abyss.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  10. #485
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,462
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MetallicA!!! View Post
    Dvije najjache stvari sy Metallica - Master of puppets i Slayer - Seasons of the Abyss
    svako danas slusha metal...
    slusas li slayer jer ga volis,ili zato sto mislis da je to cool?

    ali ono iskreno?

  11. #486
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Nisam cuo toga Slayera, ovo od Metalike je vrh stvar, jedna od rijetkih metal pjesama koje mogu da slusam.
    She is only here to annoy herself!

  12. #487
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    svako danas slusha metal...
    slusas li slayer jer ga volis,ili zato sto mislis da je to cool?

    ali ono iskreno?

    NE ja slayer yopshte ne slysham , a Seasons sam chyo kod dryga dok je svirao na gitari , onda sam je nashao na net i svidjela mi se , a ostale pjesme ne bash . A o Master of Puppets je i syvishno govorit po meni najjacha pjesma ikad

  13. #488
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro velish, svako danas slusha metal... ipak, nije to za svakoga
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  14. #489
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Velodrom 2001
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam neki fan Metallice ali priznajem da je Master najjaca metal pjesma...Sto jes jes!

  15. #490
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima mnogo boljih pjesama od Metallice, da ih sad ne nabrajam, Master of puppets je najjachi ALBUM posle Slayer-ovog Reign in Blood [ne citiram sad Metal Hammer (koji je samo pogodio mozhda prvih 5 albuma) nego govorim da su to poznavaoci i strucnjaci metal muzike josh ranije to objavili nego MH, sa chim se ja slazhem] ali da je najjacha metal pjesma ne bih se slozhio...
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  16. #491
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    979
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slayer je krljanje i krkljanje, na prste bi mogli nabrojati pjesme u kojima se nazire melodičnost. U doba kad su počinjali da sviraju bio si glavna faca u metal krugovima ako si krljao striktno trash rifove sa palm muteom bez naznaka da možeš da složiš par taktova melodične svirke. Mogli su da se potrude i urade nešto drugačije, ovako su ostali idoli ultra underground metal poklonika.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  17. #492
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam kako neko moze da kaze da je neka stvar najjaca stvar u metal muzici..Pa na osnovu cega vi to zakljucujete?Zato sto vam se svidjela ta stvar?
    THC=TNT for your brain

  18. #493
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Najjaca stvar za njih, ukusi su razliciti...
    She is only here to annoy herself!

  19. #494
    Join Date
    May 2006
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    metal rulez! vrace se zvuk elektricne gitare ja vam kazem...

  20. #495
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ikoga ko slusa sve od metala bez ostatka, ili ste izbirljivi?
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  21. #496
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    inace slusam elektroniku i njene podzanrove, ali power metal je zakon za svaki tip muzike dje se rostilja po gitari. Makar ima melodiju!
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #497
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,389
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor View Post
    inace slusam elektroniku!
    A elektrotehniku?

  23. #498
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,144
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja pretezhno sve slusham, shto je metal i rock...
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  24. #499
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,462
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    ako ko voli doom metal,preporuchio bih mu grupu "my dying bride" prejaki su...

  25. #500
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E, ja prosto ne mogu da vjerujem da sam prochitala sve shto ste ovjde napisali, josh 2004 godine...
    a bash i nemam toliko slobodnog vremena da bih to chinjela i sad mi je po malo krivo, e se ne osjecam nishta pametnije poslije chitanja... mozda je do mene, ili me vara osjecaj...
    htjedoh reci da sam ja pochela da rushim predrasude prema metalu slushajuci Iron Maiden koji me odushevio, a pochela sam da ga volim poslije kada sam otkrila Jester's Dance by In Flames [extrrra] za koji sam jedno vrijeme govorila, mislila i osjecala da je najbolji instrumental ikada...
    a prodje mnogo vremena od tada...
    eto, htjedoh i ja da se javim na ovaj ubudjali topic, i taaako..
    What the fu*k is WTF?!

    Nabavite mi Rosu Salatu, alo!

Page 20 of 87 FirstFirst ... 101617181920212223243070 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •