Quote Originally Posted by E_K_V View Post
meni je to jasno...ali sad pricam sa bratom koji 10 godina radi sa djelovima i po citavi dan je po servisima i slicno...pitam ga za to i veli mi niko za 10godina mu nije trazio bilo sto vezano za uljnu pumpu.... :bi_polo:
A kako da ti objasnim da lik koji je mehanicar. I to u BG radi. Nekad je u NK zivio i radio. Kad sam ga zvao da pitam za ovo sto se meni desilo iz topa je rekao spao lanac sa uljne. I kaze desava se da svaki drugi treci dan ima taj slucaj u radionici passat 2.0, audi itd itd

Sent from my LG-D855 using Tapatalk