A kako da ti objasnim da lik koji je mehanicar. I to u BG radi. Nekad je u NK zivio i radio. Kad sam ga zvao da pitam za ovo sto se meni desilo iz topa je rekao spao lanac sa uljne. I kaze desava se da svaki drugi treci dan ima taj slucaj u radionici passat 2.0, audi itd itd
Sent from my LG-D855 using Tapatalk






Reply With Quote
Bookmarks