Problem je sa uljnom pumpom i sa lancem na istoj. Koji je kao od bicikla tanak. I jednostavno u sred voznje spadne. Ovo pricam iz licnog iskustva
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Problem je sa uljnom pumpom i sa lancem na istoj. Koji je kao od bicikla tanak. I jednostavno u sred voznje spadne. Ovo pricam iz licnog iskustva
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks