Snimak je katastrofa. Ovi doktori bi mi odgovarali za ovo. To se kaže i u opisu videa. Vozač je završio u motor, zato su ga i otvarali pozadi. Totalan katastrofa. Kolika je to samo brzina bilaVlasnik servisa vozač i radnik suvozač, umro je nakon 5 dana kome. I opet će neko sjutra ovako voziti
![]()




Reply With Quote
Vlasnik servisa vozač i radnik suvozač, umro je nakon 5 dana kome. I opet će neko sjutra ovako voziti




Bookmarks