Page 292 of 991 FirstFirst ... 192242282288289290291292293294295296302342392792 ... LastLast
Results 7,276 to 7,300 of 24762

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #7276
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/zagori...a-zivot-881930

    Boze me sacuvaj.
    Sto je ovo nadam se da ce momak uspijeti da se izbori za zivot.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  2. #7277
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Ako je vjerovati statistici saobracajne policije Srbije u udesima sa smrtnim ishodom gdje su ucestvovali motocikli vozac motocikla je kriv u 49% slucajeva na osnovu sprovedenog vjestacenja poslije nesrece. Precizne podatke za nasu zemlju nemam, ali po podacima najvise smrtnih slucajeva je bill na motociklima do 50 kubika.

  3. #7278
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam sto su ovi vozaci ovako nadrndani i oce da te izguraju iz trake ako vozis skuter 50 po gradu. ALOOO 50 je ogranicenje, dje vam se zuri trkaci? Imate karting stazu pud CT pa se izduvajte te 10 minuta neka vam divljanje po ulici.
    Ladno me imao potkupit lik danas i jos mi svira, staje na semafor do mene i veli ako ne moze ta kanta brze vozi je trotoarom. Samo sam ga pogledao i full gas upao ispred njega i guzio ga 30 iz inata. SMRAD

  4. #7279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    UPOZORENJE: ko nema jak želudac, neka ne gleda

    ...

  5. #7280
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Izvadiće vozača kroz auspuh.

  6. #7281
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    246
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Au sto je ovo...
    But if you never try, you'll never know..

  7. #7282
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    964
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Uuuuu katastrofa

  8. #7283
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Udes na Vranjini: Nema teže povrijeđenih

    U podgoričkom naselju Vranjina jutros je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj nema teže povrijeđenih, kratko je CdM-u saopšteno iz OKC-a.
    FOTO:Ilustracija


    Zbog uviđaja koji je u toku na toj dionici puta se otežano saobraća, a iz OKC-a nam nijesu mogli kazati ko je učestvovao u udesu.

  9. #7284
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,884
    Thanks Thanks Given 
    147
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Izasao sam nesto malo prije ponoci da vozim biciklo...i prlazih pored stare vlade biciklistickom...a tamo neko auto zakucano u jedan bilbord i jos dvoje iscukani, i gomila ljudi. Posto se udes desio ko zna koliko prije toga svi su bili pomjereni iz raskrsince, osim ovog nesretnika sto je zavrsio u bilbord. Katastrofa kako se vozi.
    Uglavnom nastavim ja put centra...cekam zeleno skroz gore kod hotela CG (sad Hilton) i taman se upali i krenuh, kad neki kreten BD( cini mi se) tablica jedva ukoci da me ne ubije, i odmah nastavi kroz crveno...
    Vratim se pored stare vlade , i opet prelazeci pjesakci , neki lik ujedno skrece i ujeno gleda taj udes ..i zamalomene ne udari ..inaravno ne daj boze da stane da ja prodjem...
    Na raskrsnici kod Mase..jedan cica sa crvenim malim ( citroen ili reno) autom, prvo skrece kroz crveno put sicilije, okrece se tamo nekako i onda od tuda kroz crveno put mantre krece... Ja stvarnone znam stoje sa narodom.... Mozda je nesto sa mnom... Ne znam. Kad ce se ljudi nauciti nekim stvarima...
    Iskreno, jebe mi se ( oprostite na izrazu ) ako ce glavom o zid, neka udaraju, ali pustite druge.

  10. #7285
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I na cvjetin brijeg uzasan sudar oko 7 i po.

    Naravno jedan taxista bjese.

  11. #7286
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rock'n'rolla View Post
    Izasao sam nesto malo prije ponoci da vozim biciklo...i prlazih pored stare vlade biciklistickom...a tamo neko auto zakucano u jedan bilbord i jos dvoje iscukani, i gomila ljudi. Posto se udes desio ko zna koliko prije toga svi su bili pomjereni iz raskrsince, osim ovog nesretnika sto je zavrsio u bilbord. Katastrofa kako se vozi.
    Uglavnom nastavim ja put centra...cekam zeleno skroz gore kod hotela CG (sad Hilton) i taman se upali i krenuh, kad neki kreten BD( cini mi se) tablica jedva ukoci da me ne ubije, i odmah nastavi kroz crveno...
    Vratim se pored stare vlade , i opet prelazeci pjesakci , neki lik ujedno skrece i ujeno gleda taj udes ..i zamalomene ne udari ..inaravno ne daj boze da stane da ja prodjem...
    Na raskrsnici kod Mase..jedan cica sa crvenim malim ( citroen ili reno) autom, prvo skrece kroz crveno put sicilije, okrece se tamo nekako i onda od tuda kroz crveno put mantre krece... Ja stvarnone znam stoje sa narodom.... Mozda je nesto sa mnom... Ne znam. Kad ce se ljudi nauciti nekim stvarima...
    Iskreno, jebe mi se ( oprostite na izrazu ) ako ce glavom o zid, neka udaraju, ali pustite druge.
    To ti je bronx nema ko drugi bit'.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  12. #7287
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoguce! On bi skretao (10%), gledao (10%), slikao udes (20%), kacio sliku na cdm (20%); plus muvao ribu (40%)!

    Jedan drugi gospodin bi imao ovakav udio: skretanje (1%), ubrzavanje 0-100kmh (20%), gledanje (1%), parkiranje iza ograde 1%, slikanje dogadjaja (iza ograde naravno) 1%, kacenje slike na cdm 1%, muvao ribe na pricu 1%, izrada sheme 10%, auto 64%.
    Last edited by .:.; 07-04-16 at 09:32.

  13. #7288
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    dobro kad udaris dok gledas neki udes to se ne broji. ne pisu ti kaznu-to je istrazivacko novinarstvo. pokaze legitimaciju cdm haahahah
    f6

  14. #7289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rock'n'rolla View Post
    Izasao sam nesto malo prije ponoci da vozim biciklo...i prlazih pored stare vlade biciklistickom...a tamo neko auto zakucano u jedan bilbord i jos dvoje iscukani, i gomila ljudi. Posto se udes desio ko zna koliko prije toga svi su bili pomjereni iz raskrsince, osim ovog nesretnika sto je zavrsio u bilbord. Katastrofa kako se vozi.
    Uglavnom nastavim ja put centra...cekam zeleno skroz gore kod hotela CG (sad Hilton) i taman se upali i krenuh, kad neki kreten BD( cini mi se) tablica jedva ukoci da me ne ubije, i odmah nastavi kroz crveno...
    Vratim se pored stare vlade , i opet prelazeci pjesakci , neki lik ujedno skrece i ujeno gleda taj udes ..i zamalomene ne udari ..inaravno ne daj boze da stane da ja prodjem...
    Na raskrsnici kod Mase..jedan cica sa crvenim malim ( citroen ili reno) autom, prvo skrece kroz crveno put sicilije, okrece se tamo nekako i onda od tuda kroz crveno put mantre krece... Ja stvarnone znam stoje sa narodom.... Mozda je nesto sa mnom... Ne znam. Kad ce se ljudi nauciti nekim stvarima...
    Iskreno, jebe mi se ( oprostite na izrazu ) ako ce glavom o zid, neka udaraju, ali pustite druge.
    ja juce izvadio skuter iz garaze...nesto radio oko njega i reko sad da ga probozam mal oda ga spremim za sezonu uglavnom, vozio sam se pola sata, 3 puta sam imao glavu izgubit od ljudi koji voze i kucaju na tel ili nesto traze ispred noga dok voze.....

  15. #7290
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,572
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Kad pomenu skuter:



    NEMA POVRIJEĐENIH http://www.cdm.me/drustvo/hronika/fo...obila-i-motora

    Sudarila su se dva automobila- Reno Laguna i Golf 3, pri čemu je jedno vozilo udarilo u bilbord.



    http://www.cdm.me/drustvo/hronika/fo...ilom-u-bilbord

    P.S. Da nije biznismenova trojka lećela 160 km/h dok je bario neku maloletnicu?
    Last edited by Bronx-PG; 07-04-16 at 09:31.

  16. #7291
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Kakva reklama za mil-pop.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #7292
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    ^ Veli udji slobodno...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. #7293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto se desava sa Lagunama?
    TAKUMI

  19. #7294
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Dobro je da je laguna bila. Prvo auto koje je dobilo 5 zvjezdica na crash testovima. Jes' da se deformise ali su ljudi dobro zasticeni.

  20. #7295
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa to je bitno. Jebes auto ako riknu putnici.
    TAKUMI

  21. #7296
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Porse (dzip) napucani neki nisam bas obracao paznju koji je jer sam sjedjeo sa ribama u serlok.

    I ulazi na kruzni spoljasnjom trakom iz pravca tehno i maksa i dok je kruzio ja nzm kako ga nije strefio taksista koji je izlazio unutrasnjom prema gradu.

    Kruzni smrt za nju drajver / near mrtvo duboko.

  22. #7297
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,702
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    UPOZORENJE: ko nema jak želudac, neka ne gleda

    uzasno.....

  23. #7298
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Taman sam pokusao da zaboravim to sto sam vidio....

  24. #7299
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako nemaju opremu sto je ovo?
    TAKUMI

  25. #7300
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Novica View Post
    Taman sam pokusao da zaboravim to sto sam vidio....
    Ja sam vidio da je stub tacno u centru auta, kako su to uspijeli svaka cast, a i treba dati medalju doktorima, koji vade nesrecnog covjeka bez mobilizacije vrata, znaci ja koji nisam prosao pored medicinske skole ne bih se usudio da covjeka onako vadim iz auta, a ne jedan DOKTOR, no to je rusija, tamo je sve moguce, kao i kod nas.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Page 292 of 991 FirstFirst ... 192242282288289290291292293294295296302342392792 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •