braco moja pravi sokolovi,
koje li vam sad auto stoji.
neko vozi leksusa i ladu,
neko mecku sad voza po gradu,
treba pitat podgoricke cure,
koja kola sad ulicom jure....
fabia se baskari u sicu,a
biznismen pritiska kocnicu.....
oliver je za meckicu neku
gleda kako pregaziti rijeku....
svi se voze po lijepom danu,
corba dzabe idem kupit hranu...:redface:



vidim da niste iz PG nista ne znate morate kod mene na dopunsku nastavu.
Reply With Quote

eto ti biznismena ili nekog trećeg nadji.





Bookmarks