nisam Dritan Abazovic brate
nego seljak ko sto dobro znate.
vozim golfa,preticem polako
zenu ljubim,to nek znade svako.
preticu me forumski trkaci,
muzicari,a i marijaci.
i auta vladina prolecu,
kroz crveno nek im bog da srecu,
na primorju kisica rominja,
pretice me i debela svinja.....







Reply With Quote
Bookmarks