Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
D anijesi ti Abazovicu onu pjesmu srocio
Ili da nijesi ti Abazovic licno DDD
nisam Dritan Abazovic brate
nego seljak ko sto dobro znate.
vozim golfa,preticem polako
zenu ljubim,to nek znade svako.
preticu me forumski trkaci,
muzicari,a i marijaci.
i auta vladina prolecu,
kroz crveno nek im bog da srecu,
na primorju kisica rominja,
pretice me i debela svinja.....