Page 403 of 775 FirstFirst ... 303353393399400401402403404405406407413453503 ... LastLast
Results 10,051 to 10,075 of 19363

Thread: stvari koje vas nerviraju

  1. #10051
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Malo ljubaznosti, pokoja lijepa rijec pa cak i samo kulturan pozdrav, treba njegovat odnose sa komsijama...sve u granicama normale, naravno. Cak i sa takvom, gore pomenutom, komsinicom, uvijek dezurnom, uvijek na strazi, uvijek budno oko nekad moze bit i od koristi

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  2. #10052
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Imam traumu od nje...virim ima li je...hodam na prstima. Žena je fantom, stvori se uvijek kad izlazim, ili ulazim u zgradu. Ne mogu više
    Znam šta je ljubaznost, JA sam ljubazna...pristojna, i istraumirana od fantom-komšinice -.-

    ...a što se tiče budnog oka, evo, javno je toga odričem.

  3. #10053
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,915
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,857
    Thanked in
    707 Posts

    Default

    Dajte više ovakvih emisija kao 'Lagalica' na Prvoj što je, jebale vas 'Farme' i 'Veliki brat'!
    Sell the Vatican, Feed the World!

  4. #10054
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    U bankama je ista stvar. Ni trake ne pomažu. Prisustvovao sam situaciji kad je čovjek gledao preko ramena drugom, a na pitanje radnice sa šaltera, zašto stoji tako blizu, veli on: Da vidim kolika mu je plata!


    Sad me podjseti da je u bankama isti slučaj. Srećom platu dižem u CKB, u kojoj je orgainzovan fin sistem brojeva, pa niko ne prilazi šalteru dok ne vidi svoj broj na ekranu i imaš svoj prostor i sve. Ali kad u Hipotekarnu odem, znaju ljudi i kakvu vršim transakciju i kakav mi je potpis usput.

    Sad mi je žao što ovoj u T-Com ne rekoh dvije, nego kad jednostavno ti dođe dan da ti je muka progovorit više od regularnog.

    Goveda.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  5. #10055
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Mozda zena nije znala kako radi aparat pa je gledala tebe i ucila? Ti kao inzenjeeeeer bi trebalo da poducis neuki narod.



    Ljetos u MUP na salter, ali su tada i dalje bili u onu zgradu iza bulevara u one skucene prostorije, i stvarno sam tu morao stat blizu osobe ispred mene, al kako cekasmo (zamis', cekah ) da se radnik sa saltera pojavi, dolazi lik i staje ispred mene, kao ladno se javlja liku ispred mene, krenuse pricu, stavi on i svoju opremu na salter. Dolazi salteradnik, pusta on poznanika prvog, pa on pa ja.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  6. #10056
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad vidim komsiju milana a krenem do kladionoce da uplatim nesto ,i onaj osjecaj kad vec znas da padas na tiket . Crna macka

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  7. #10057
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Mozda zena nije znala kako radi aparat pa je gledala tebe i ucila? Ti kao inzenjeeeeer bi trebalo da poducis neuki narod.



    Ljetos u MUP na salter, ali su tada i dalje bili u onu zgradu iza bulevara u one skucene prostorije, i stvarno sam tu morao stat blizu osobe ispred mene, al kako cekasmo (zamis', cekah ) da se radnik sa saltera pojavi, dolazi lik i staje ispred mene, kao ladno se javlja liku ispred mene, krenuse pricu, stavi on i svoju opremu na salter. Dolazi salteradnik, pusta on poznanika prvog, pa on pa ja.
    Na aparatu sve ispisano tako da može da shvati Fred Kremenko. Opet, kultura je da pita da joj pokažem (ili da pita može li da gleda postupak, mada bih joj usput i objasnio onda), a ne da stane pored mene tek tako. Učinio bih joj uvijek.

    Da budem jasniji, tek tako je došla i rame uz rame stala bez riječi.
    Last edited by Albatros; 02-10-15 at 00:10.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  8. #10058
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Možda je mislila da ti treba pomoć, da te uputi. Možda si joj djelovao bledunjavo, pa prišla da te pridrži ako krene kolaps...ko zna... -.-

  9. #10059
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Možda je htjela da mi preporuči dobru seriju, ali se nije snašla.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  10. #10060
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Kad čekam za kasom na normalnom odstojanju obično neka baba pokušava da se ubači ispred mene, ono kao da neće, naivna.

  11. #10061
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,345
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default stvari koje vas nerviraju

    Evo mene je sad šalterska radnica u bolnicu pokušala da namagarči i uzme 3.50€ ni za sta. Doktorica mi veli da nema toga i toga i da uzmem broj na šalteru da bih se raspitao kad ce da stigne i da dodjem tada. Stižem ja a meni ova radnica veli ni jedan ni dva nego tri i po eura.
    -Sto?
    -Stigao je izvještaj, treba da platiš.
    -Kako da platim kad me nije pregledala?
    -Stigao je izvještaj od doktorice.
    -Necu da platim!
    -Aj dobro.



    Prije je bila participacija oko 2€ a sad 3 i po... Inače, kad smo kod toga, kome idu pare od participacije? I sto nam uzimaju pare kad smo osigurani? U USA sve bedža.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #10062
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,049
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,920
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    kad mi neko drobi dok radim. i to neka glupa priča koja me ne zanima.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #10063
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad me zorom probude, i dan mi počnu pitanjem - Znaš ko je umoro?

    Agrkhgvvgfhujjknjbvgfcdcdf :/

  14. #10064
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,049
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,920
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    evo mi ga virus neki aaaaaaaaaaaaaaaaa
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #10065
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,651
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    574
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Nezavisni dnevnik Vijesti i ovo najnovije ciganisanje da i naplaćuju da se pročita vijest na aplikaciji.

    Dako se obogatite.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  16. #10066
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Premium copy/paste novinarstvo.
    Hahahaa.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #10067
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Noir View Post
    Kad me zorom probude, i dan mi počnu pitanjem - Znaš ko je umoro?

    Agrkhgvvgfhujjknjbvgfcdcdf :/
    au, a zamisli jos da ti prije toga recu "reci dragicka, znas li ko je..."
    istrajan budi.

  18. #10068
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da zlo bude veće, intonacija je bila vesela i ushićena...čudo, svega mi -.-

  19. #10069
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Noir View Post
    Da zlo bude veće, intonacija je bila vesela i ushićena...čudo, svega mi -.-
    postoje ljudi kojima nista nema milije da ogovaraju i bave se tudjim zivotama itd. ali ovi sto sa radoscu saopstavaju takve vijestu su nekom visem nivou licemjerja svega toga sto ide uz ogovaranje, licemjerje, jad, gnijev itd.
    istrajan budi.

  20. #10070
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kratko rečeno - Pravo stanje stvari

  21. #10071
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    252
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Studentska karta od Kotora do Bara 5.80eur
    Lopovcine

    Sent from my HTC One using Tapatalk
    I can't explain and I won't even try

  22. #10072
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,482
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post


    Sad me podjseti da je u bankama isti slučaj. Srećom platu dižem u CKB, u kojoj je orgainzovan fin sistem brojeva, pa niko ne prilazi šalteru dok ne vidi svoj broj na ekranu i imaš svoj prostor i sve. Ali kad u Hipotekarnu odem, znaju ljudi i kakvu vršim transakciju i kakav mi je potpis usput..
    Imaš isto ovo u Hipotekarnoj ali preko morače. Ovi i centar vole bliskost...

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #10073
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  24. #10074
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako mi ide na Q ovaj Woodstock ispred skupštine nemate pojma a tek kad krenu pjesme poslije govora.... koliko sam saaaaamo poljubio žeeeeenaaaaaaa.....

    Neka ga ne mari...
    Neka ga ne mari....

  25. #10075
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    M-kabl

Page 403 of 775 FirstFirst ... 303353393399400401402403404405406407413453503 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  4. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •