Imam traumu od nje...virim ima li je...hodam na prstima. Žena je fantom, stvori se uvijek kad izlazim, ili ulazim u zgradu. Ne mogu više
Znam šta je ljubaznost, JA sam ljubazna...pristojna, i istraumirana od fantom-komšinice -.-
...a što se tiče budnog oka, evo, javno je toga odričem.




Reply With Quote


PopCorn


Bookmarks