Ja nemam problema sa elektronikom na moj. Kupio sam ga sa neispravnim sen. Bregaste i rashladne tecnosti. Fabia zamjenio tada i oki. Sad mi je posuda pocela da pusta nedje na 1000km dolijem 300 grama pa je moram mjenjat. Osim ulja filtera i sekventa jedino vanredno ulaganje Za ovu godinu.da kucnem![]()




Reply With Quote























Bookmarks