Page 242 of 510 FirstFirst ... 142192232238239240241242243244245246252292342 ... LastLast
Results 6,026 to 6,050 of 12750

Thread: BMW Club!

  1. #6026
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    550
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    Isti problem imam na bratov 530d al njemu radi tabla i sve na tablu.. Nekad se ugasi nekad upali i sve tako... Strah me da je njemu modul. Auto je 142 kw septembar 1999.
    Na mom starom BMW 523i 1996god je bio problem senzor na zadnji lijevi tocak i to mi se desilo 2x dok sam ga imao.
    Majstori kod nas su ti za BMWe novije sa elektroniko kao gatare pa ako pogode.To iskustvo sam imao sa Grebovićem,MPS,u Voli nijesam jos nista radio.
    Inace vozim samo BMW,poceo sa 524d,pa 523i sada 325i E90 2005god.

  2. #6027
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,543
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ja nemam problema sa elektronikom na moj. Kupio sam ga sa neispravnim sen. Bregaste i rashladne tecnosti. Fabia zamjenio tada i oki. Sad mi je posuda pocela da pusta nedje na 1000km dolijem 300 grama pa je moram mjenjat. Osim ulja filtera i sekventa jedino vanredno ulaganje Za ovu godinu.da kucnem
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  3. #6028
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,543
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shajo13 View Post
    Na mom starom BMW 523i 1996god je bio problem senzor na zadnji lijevi tocak i to mi se desilo 2x dok sam ga imao.
    Majstori kod nas su ti za BMWe novije sa elektroniko kao gatare pa ako pogode.To iskustvo sam imao sa Grebovićem,MPS,u Voli nijesam jos nista radio.
    Inace vozim samo BMW,poceo sa 524d,pa 523i sada 325i E90 2005god.
    Nista nisu bolji. Kad odem da neki dio provjerim koliko je ko njih onoga sto radi tamo uvjek ucim dje da trazi taj dio u ETK
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  4. #6029
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shajo13 View Post
    Na mom starom BMW 523i 1996god je bio problem senzor na zadnji lijevi tocak i to mi se desilo 2x dok sam ga imao.
    Majstori kod nas su ti za BMWe novije sa elektroniko kao gatare pa ako pogode.To iskustvo sam imao sa Grebovićem,MPS,u Voli nijesam jos nista radio.
    Inace vozim samo BMW,poceo sa 524d,pa 523i sada 325i E90 2005god.
    i ja imao 324d i tacka posle njega

  5. #6030
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Jes brate ali koliko ih ima na auto, zamisli tako svaki elektronski dio da crkava, mada kod e46 i e39 taman nema sto ne crkava


    Sveeeeeee...
    TAKUMI

  6. #6031
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Sveeeeeee...
    jbg frende nema vishe dobre stare mehanike

  7. #6032
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default









  8. #6033
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Šta reći a ne zaplakati

  9. #6034
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Šta reći a ne zaplakati
    .. u ovom trenutku

  10. #6035
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Ako na sekund zaboravimo tuzni motor i zvuk koji izlazi iz njega, bruka koliko agresivnije i "jace" izgledaju BMW-ovi sportski modeli u odnosu na konkurente Audi i Merc.
    Gledajte na sto ovo lici, kao da ce da te ujede :grin:

  11. #6036
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    sve je ok osim zvuka V8,V10 je neponovljiv sto se tice toga...


  12. #6037
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo u Budvu ,jedan macak golden boy

  13. #6038
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    evo jos jedan bot u usponu... sto je ovo mila majko
    f6

  14. #6039
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    vidjeh juce nesto sa BMW znakom na sebi...cini mi se da sam uspio da uhvatim da na tablicama pise 218d active tourer... kakav uzas...zamalo sam pao sa skutera od soka....

  15. #6040
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,651
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    574
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LAFF View Post
    Eo u Budvu ,jedan macak golden boy
    Ovaj je stalno dolje, parking ispred Trokadera.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  16. #6041
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by LAFF View Post
    Eo u Budvu ,jedan macak golden boy
    Ovo je ona stara, nije debela svinja nego MEDO.. Nije užas od boje nego je baš originalan ...gadluk, što bi rekli...

  17. #6042
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    927
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    33 Posts

    Default







    laku noc :frog:

  18. #6043
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    vidjeh juce nesto sa BMW znakom na sebi...cini mi se da sam uspio da uhvatim da na tablicama pise 218d active tourer... kakav uzas...zamalo sam pao sa skutera od soka....


    To im je novi minivan. Cisti Daewoo.
    TAKUMI

  19. #6044
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo koja slika iz Bmw Welta...Prvi put da mi je jedinica "sjela" na prvu...do sad su mi bile ok ali uvijek je falili ono nesto...



    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Sent from my BMW using iDrive Professional CCC

  20. #6045
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,654
    Thanks Thanks Given 
    256
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    bmw 1 je tako obican i dosadan dok vec jedinica kupe i to u 125 verziji grmi

  21. #6046
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    550
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    SVE NA JEDNOM MJESTU - NEKOM CE BITI OD KORISTI.

    Posto sam rijesio da ugradim plin u BMW 325 E90 2005god i prateci komentare na ovaj forum,preporuke koje su ovdje date kontaktirao sam majstore u
    Srbiji,Crnoj Gori i Bosnii Hercegovini i dosao do sledećeg:




    CrnaGora:Boljević - Tadić to su dva majstora koji se ovdje najvise pominju u CrnojGori.
    Posto mi je trebao sistem sa OBD konekcijom tu je Tadić kod nas bio najkonkretniji i preporucio mi je ono sto on ima u ponudi a da odgovara za mojauto - to je AG ZENIT PRO OBD,
    sistem sa HANA injektorima,reduktor 285 kw TOMASETO ili MIMGAS Super, garancija je 5 godina ili 100.000 km.Cijena 600 eura.
    Uredjaj je Poljski a proizvode se u Italiji,nijesu kod nas dovoljno poznati i zbog toga sam odustao od ove ugradnje iako je Tadic jedini posteno ponudio u Crnoj Gori ono sto mi odgovara za moj auto.
    Cijena mi kod izbora nije bila bitna kako u ovom slucaju tako ni u jednom sledecem.


    Boljević mi je preporucio AC STAG bez OBD konekcije jer ih nema po cijeni 600eura.Garancija cini mi se 1 godina.Druge u Crnoj Gori nijesam kontaktirao.

    Srbija:Krenucu redom AC RASIC koga sam prvog kontaktirao, preporučena mi je ugradnja AC STAG Q-BOX zato sto jedini od ponudjenih ima mogućnost komunikacije sa benziskim ECU-om,
    kako bi u svakom trenutku prilikom vožnje na gas imalo odgovarajuće performanse motora. Reduktorje Tomasetto , brizgači Rail Ultra HD cijena 750 eura,
    i ponudio mi je LPG TECH326 OBD sa KME Reduktorom i OMVL Fast Diznama po istoj cijeni inace je cijenakod njih 820 eura.
    Garancija 7 godina na centralnu jedinicu i 36 mjeseci naostale komponente.
    Ovu ponudu za LPG TECH po cijeni od 750 eura sam prihvatio i trazio da zakazem ugradnju.
    Dogovor je bio da se cujemo trenutno je na nekom seminaru i u poruci mi je naglsio da nije siguran da bi mogli da zavrse auto za jedan radni dan nego bi stelovanje morali uraditi sjutradan.
    Zvao sam ga posle toga 2-3 putra da potvrdimo ugradnju nije mi se javljao na telefon i tako sam odustao od njega i bilo kojeg drugog majstora u Srbiji
    kad je ova ugradnja u mom auto bila u pitanju ali sam kontaktirao i druge da vidim sta oni nude.

    MAKEDO GAS za isti uredjaj kao kod Rasica trazi 850eura.Garancija7 godina.

    KOTLAJIC UCACKU nema uredjaje sa OBD konekcijom ali ima AC STAG 300 iSA2 cijena 650 eurai LANDI RENZO 800 eura.Garancija 2 godine.

    RADIC Novi Sad AC STAG 500eura,LOVATO 700 eura,LANDIRENZO 800 eura,

    RADIC Bijeljina AC STAG ISA2 cijena 1100 eura.

    NA KRAJU DARKOM SARAJEVO



    Na karju sam odlucio iz nekog svog inata da potrazim majstora najblizeg Crnoj Gori i to u Bosni i sasvim slucajno pronaso DARKOM u Istocnom Sarajevu na 225 km od Podgorice.
    Nije su mnogo izreklamirani na internetu ali zato imaju veliko iskustvo u ovom poslu i najbolju reklamu prenijeta sa musterije na musteriju.
    Ovaj biznis drze otac i sin spojeno je iskustvo i mladost.
    Otac je uovom poslu 20 godina sa velikim iskustvom a sin po kome se zove servis je uovom poslu uz oca aktivno radi desetak godina i zeljan je usavrsavanja,
    tako da sve sto je novo u ovom poslu usavrsava na raznim seminarima u inostranstvu koje organizuju proizvodjaci uredjaja koje ugradjuju.
    Uglavnom su to LPG TECH .ZAVOLI ,BRC sistemi.Ugradnju plina vrse i u motore sa direktnim ubrizgavanjem goriva.
    Kada sam stigao konstatovano je stanje auta i potpisao u kakvom stanju predajem auto.Ostavio sam auto i receno mi je da ce me zavati kada bude gotovo sve.
    Mene su prebacili sa autom do Istocnog Sarajeva gdje sam prosetao a zatim autobusom otisao u Sarajevo na Bascarsiju.
    Nijesam ni osjetio kad je prije proslo vrijemo kad sam dobio poziv da preuzmem auto.
    Ponovo su dosli za mene na autobuskoj stanici u Dobrinji da me prebace do servisa kako nebi placao TAXI.




    U auto mi je ugradjen LPG TECH 326 OBD,KME GoldReduktor i LPG TECH Dragon injektori, garancija 24 mjeseca.
    Ugradnja uredjaja uradjena je maximalno profesionalno sto mozete vidjeti na slikama.
    Posto sam dosao iz Podgorice majstori su ostali skoro 3 sata duze od radnog vremena kako bi auto skocakli kao treba .
    Bio je gotov oko 19:30 da mogu krenuti sa njim za Podgoricu.
    Poceli su sa radom oko 9 ujutro.













    REKAPITULACIJA TROSKOVA I USTEDE OVE UGRADNJE U DARKOM.
    Cijena ugradnje LPG TECHA OBD 326 OBD 1100KM+10KM plin= 570 eura.
    Trosak put do Sarajeva 225km potroseno oko 18 litara benzina = 25 eura.
    Povratak do Podgorice 22 litra plina x 0,80KM= 9 eura plina.
    Trosak ugradu + soba(najvjerovatnije imate pratnju) =70 eura.
    U Sarajevu sam nasuo 50 litara plina x 0,40 eura=20 eura i 55 litara Benzina Super 98x1,03eura=56eura ,
    na razlici u ova sipanja ustedio oko 35 eura sto je trosak koji sam imao za gorivo da bi posao i vratio se iz Sarajeva.


    Trosak ugradnje u Beograd gdje smo uglavnom islu pomom proracunu.
    Cijena ugradnje istog uredjaja skuplja za oko 200 eura.
    Put do Beograda 460km potosnja goriva oko 40 litara = 55 eura.
    Povratak iz Beograda do Podgorice 50 litara plina x 0,65 eura = 32,5 eura.
    Spavanje i trosaka u Beogradu oko 100 eura ako se spava.
    Sve kad se iskalkulise usteda je velika sigurno oko 400 eura ne racunajuci maltretiranje u duzini puta.

    Za kvalitet nebi trebalo da bude problema za sada su pohvale ako bude problema bit ce i kritike,necu stedjet nikog.

    UTISCI O UGRADNJI SISTEMA U DARKOM I VOZNJI NA GAS.
    Prvi kontakt pri dolasku u servis odaje veliku ozbiljnost i profesionalnost u radu od samog prijema vozila do predavanja kljuceva po zavrsenom poslu.
    Posto sam dosta tezak kada je ovakav posao u pitanju i gledam svaku sitnicu mogu reci da su ispunili moje kriterijume sa ovom ugradnjom.
    Jedina zamjerka je garantni rok na ovaj sistem od 24 mjeseca ali mislim da je to zbog trzista na kojem se uredjaji isporucuju u ovom slucaju BiH.


    Potrosnja ako se moze nekako utvrditi kada je plin u pitanju je sl
    deca:

    Od Sarajeva do Podgorice mi je potrosio 22 litra plina,potrosnja ispada oko 9 litara.
    Presao 245 kilometara sa uglavnom upaljenom klimom.Mozete zamisliti guslanje od FOCE do Scepan Polja razrovanim pute nidje preko 30.
    Pitanjeje samo koja je pumpa bolje punila ova u Sarajevu ili ova u Podgorici kada sam stigao.
    Gradcku potrosnju cu provjeriti za par dan,napunio sam ga i kada predjem200 km na istu pumpu u isto vrijeme cu ga napuniti i javljam potrosnju.

    Sto se tice rada auta na plin od Sarajeva do Podgorice odlicno vuce nesto nijesam primijetio veliku razliku izmedju benzina i plina
    (nijesam ga smio cerat koliko moze da ide jer mi je saputnica non stop trazila da usporim)
    ali za ovaj auto konkretno za nekih desetak dana dat cu iscrpan komentar o svim detaljima kada je rad, potrosnja i podesenost sistema u pitanju.
    Last edited by Shajo13; 18-07-15 at 18:00.

  22. #6047
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,607
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Samo ću reć svaka čast
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  23. #6048
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Koliko ti je benzina trosio?

  24. #6049
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    sve je za pohvalu i propraceno pedantno cak i do samih plinskih dizni buzir izolacija i sl.
    tako treba i sam pedantan posao trazim u svakom pogledu i kad vidim da mi neki majstor sljanjavo govori i posao mu bude traljav....poz

  25. #6050
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    550
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Koliko ti je benzina trosio?
    Kombinovane malo nesto preko 8,1 litara, isao do Zlatibora preko Visegrada do Sarajeva. 400 otvorenog puta i 300 lokala sa 57 litara benzina.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Page 242 of 510 FirstFirst ... 142192232238239240241242243244245246252292342 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. VW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3162
    Last Post: 14-03-11, 16:59
  2. GM Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 86
    Last Post: 09-03-11, 16:54
  3. PSA Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 214
    Last Post: 15-02-11, 16:03
  4. www club
    By Drug Tito in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-05, 18:37
  5. Mo Club
    By Vujos in forum Operatori
    Replies: 31
    Last Post: 05-06-05, 13:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •