Da odma sam to primijetio....I vidim da svi coce mrze Podgoricu ali ona vrvi od svih tih dusmana
Ja razumijem da su osvojili i da ne znaju sto ih je snaslo ali slavi titulu,pusti komplexe varvare i podgoricu... Ali opet iskreno ne treba zamjerit jer je prva titula a ovih godina su ligu gledali iz kanala dok su se pojedini borili za titulu...![]()
Da odma sam to primijetio....I vidim da svi coce mrze Podgoricu ali ona vrvi od svih tih dusmana
Podgorica Podgoricanima!
A puštite me sa vašim pričama, teorijama...
Slavi se titula, i naravno da ćemo provocirati ljutog rivala u takvoj situaciji. To je normalno svuda u svijetu: provokacije, peckanje, prozivanje. Ali ođe nije, a pričate mi o nekom rivalstvu. Kakvo je to rivalstvo bez provokacija? Nikakvo, evo odma' ću vam reći. Kompleksaši su navijači Milana što prozivaju Interove, kompleksaši su navijači Reala što prozivaju Barsine, ili obrnuto, i tako dalje.
Koliko vidim takve komentare samo upućuje ekipa iz Podgorice (na forumu), i koliko ste više izgubljeni u svemu ovome, i osjećate se poraženim, govori to što više ni sami ne znate šta izjavljujete. Smiješni komentari...
Prvo kažete da titula u Cg nije bitna( A prošle godine slavili k'o da ste Ligu šampiona osvojili, full ceremonija), kako vas boli *****. Onda 'vatate se za priču o kompleksima. Vi što više pričate, pokazujete svoje frustracije (neću govoriti o kompleksima, izlizano je )
Opustite se prijatelji, i časno prihvatite poraz i čestitajte...
SUTJESKA JE ŠAMPION!
Last edited by Stawrony; 02-06-13 at 17:43.
Не'рно болсесни!
Hvala svima na cestitkama.
Za ovo pjevanje u ovakvim trenutcima ste u pravu,ali jbg u ovakvim trenutcima se sve moze oprostiti.pocnu dvije budale pjesmu,svi pjevaju a do mozga ti ne dolazi sta pjevas
Ajte u zdravlje!
Liga sampionaaaaaaaaaaaaaaa
1908.
Ja se sjecam kad je Sutjeska igrala protiv Tamperea u InterToto Kup.
Lajk ko se sjeca haha![]()
---Chelsea Fc---
Like
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
I kad je baraz![]()
---Chelsea Fc---
A niko od njih ne moze docekat 18. godinu pa da dodju da zive u civilizaciju. :P
Slavilo se tamo dje je trebalo da se slavi... To sto si ti neki zajebani lik koji izlazi kod Guglete u lokal i glumi neki andergraund i niksicku alternativu i subkulturu nije nas problem. Zivio mi, urbani covjece, 1000 godina.
Slazem se.
Je li Radulović isto slavio?
I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White
Imaju li pravo na dalju žalbu ili to je to ?
http://cg-fudbal.com/buducnost-i-grbalj-bez-evrope/
Izgleda da je to to.
Last edited by Albatros; 03-06-13 at 14:56.
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
http://www.vijesti.me/sport/buducnos...-clanak-131729
Eo izgleda da bas ostaju bez Evrope, prosto nesvatljivo, samo ce nas fudbal da gubi bodove cu Mladost umjesto njih , majko mila............
Tuga i zalost ,nemam sto drugo da recem .
Uprava Buducnosti koja nije sposobna da podnese dokumentaciju za igranje kvalifikacija u LE,dokle vise ?
Ovo je jos jedan samar nasem fudbalu ,ako ga mogu i uopste tako nazvat jer sve se radi samo se lopte ne igra,najbolje je da se pogase svi klubovi i da se svi bacimo na pikado i pljuvanje u dalj tamo bi harali Evropom .
Najveći šamar u istoriji doživio je Fudbalski klub Budućnost - klub koji je iznjedrio mnoge slavne fudbalere, klub koji je trebao da bude perjancica razvoja crnogorskog fudbala...
MEMENTO MORI
Evo i odje da pitam oce li mi rec' ko sto je tu potrebno da se zavrsi oko dokumentacije je li moguce da moram svake godine da citam tekstove kako klubovi nijesu ispunili obaveze za dobijanje licence.Cime se bave ti ljudi u upravu sto se Buducnosti tice znam jedan je Mesar jedan Serif sto je ovo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Vjerovatno neisplacene obestecanja ili dugovanja nekim igracima , jer je sa tim Zvezda imala velike probleme....
1 Aplikant za licencu je dužan podnijeti zakonski pravovaljanu izjavu kojom potvrđuje sljedeće:
1) da kao zakonski obavezujuće priznaje statute, propise, direktive i odluke FIFAe, UEFAe, NS/FS BiH, kao i jurisdikciju Arbitražnog suda za sport (CAS) u Lozani, kako je predviđeno relevantnim članovima Statuta UEFA-e.
2) da će na državnom nivou igrati u svim takmičenjima koja priznaje i podržava NS/FS BiH (npr. državno prvenstvo, državni kup);
3) da će na međunarodnom nivou učestvovati u takmičenjima koja priznaje UEFA (da bi se izbjegle nedoumice, ova odredba se ne odnosi na prijateljske utakmice);
4) da će promptno obavijestiti o svakoj značajnoj promjeni, događaju ili situaciji od velikog ekonomskog značaja;
5) da će se pridržavati i poštovati Pravilnik o licenciranju klubova;
6) da su podneseni dokumenti potpuni i ispravni;
7) da ovlašćuje nadležne organe za licenciranje klubova da ispituju dokumente i traže informacije od relevatnih javnih vlasti ili privatnih tijela u skladu sa državnim zakonom;
8) da priznaje kako UEFA zadržava pravo da provede reviziju o poštivanju pravilnika na državnom nivou u skladu sa Članom 55.
Ajde, ljudi, spustite se na zemlju. Licencu za šta? Brukanje po Evropi?
Nijedan naš klub je ne zaslužuje. Nijedan.
In vino veritas
Oh mene.
Inače, očekujem pun stadion protiv Mornara sad, i dvije lijepe utakmice.
I nadam se da će barem Bokelj uzet euro, dva od toga što će ispanut.
Bijo si poziw koi se neodbija
Ajmo Zabjelooo!!!![]()
Slazem se.
Mislim da su tu šanse najmanje podjednake, ako ne i u korist Zabjela.
Mogren je najgora ekipa lige eo po godine.
Bijo si poziw koi se neodbija
Da su htjeli da igraju Evropu, poslali bi oni to na vrijeme. Jednostavno, ne interesuje ih to.
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks