View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 96 of 104 FirstFirst ... 46869293949596979899100 ... LastLast
Results 2,376 to 2,400 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #2376
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja razumijem da su osvojili i da ne znaju sto ih je snaslo ali slavi titulu,pusti komplexe varvare i podgoricu... Ali opet iskreno ne treba zamjerit jer je prva titula a ovih godina su ligu gledali iz kanala dok su se pojedini borili za titulu...

  2. #2377
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Da odma sam to primijetio....I vidim da svi coce mrze Podgoricu ali ona vrvi od svih tih dusmana
    Podgorica Podgoricanima!

  3. #2378
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    A puštite me sa vašim pričama, teorijama...
    Slavi se titula, i naravno da ćemo provocirati ljutog rivala u takvoj situaciji. To je normalno svuda u svijetu: provokacije, peckanje, prozivanje. Ali ođe nije, a pričate mi o nekom rivalstvu. Kakvo je to rivalstvo bez provokacija? Nikakvo, evo odma' ću vam reći. Kompleksaši su navijači Milana što prozivaju Interove, kompleksaši su navijači Reala što prozivaju Barsine, ili obrnuto, i tako dalje.
    Koliko vidim takve komentare samo upućuje ekipa iz Podgorice (na forumu), i koliko ste više izgubljeni u svemu ovome, i osjećate se poraženim, govori to što više ni sami ne znate šta izjavljujete. Smiješni komentari...
    Prvo kažete da titula u Cg nije bitna( A prošle godine slavili k'o da ste Ligu šampiona osvojili, full ceremonija), kako vas boli *****. Onda 'vatate se za priču o kompleksima. Vi što više pričate, pokazujete svoje frustracije (neću govoriti o kompleksima, izlizano je )
    Opustite se prijatelji, i časno prihvatite poraz i čestitajte...

    SUTJESKA JE ŠAMPION!
    Last edited by Stawrony; 02-06-13 at 17:43.
    Не'рно болсесни!

  4. #2379
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala svima na cestitkama.
    Za ovo pjevanje u ovakvim trenutcima ste u pravu,ali jbg u ovakvim trenutcima se sve moze oprostiti.pocnu dvije budale pjesmu,svi pjevaju a do mozga ti ne dolazi sta pjevas


    Ajte u zdravlje!
    Liga sampionaaaaaaaaaaaaaaa
    1908.

  5. #2380
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se sjecam kad je Sutjeska igrala protiv Tamperea u InterToto Kup.

    Lajk ko se sjeca haha
    ---Chelsea Fc---

  6. #2381
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Like

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  7. #2382
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stawrony View Post
    A puštite me sa vašim pričama, teorijama...
    Slavi se titula, i naravno da ćemo provocirati ljutog rivala u takvoj situaciji. To je normalno svuda u svijetu: provokacije, peckanje, prozivanje. Ali ođe nije, a pričate mi o nekom rivalstvu. Kakvo je to rivalstvo bez provokacija? Nikakvo, evo odma' ću vam reći. Kompleksaši su navijači Milana što prozivaju Interove, kompleksaši su navijači Reala što prozivaju Barsine, ili obrnuto, i tako dalje.
    Koliko vidim takve komentare samo upućuje ekipa iz Podgorice (na forumu), i koliko ste više izgubljeni u svemu ovome, i osjećate se poraženim, govori to što više ni sami ne znate šta izjavljujete. Smiješni komentari...
    Prvo kažete da titula u Cg nije bitna( A prošle godine slavili k'o da ste Ligu šampiona osvojili, full ceremonija), kako vas boli *****. Onda 'vatate se za priču o kompleksima. Vi što više pričate, pokazujete svoje frustracije (neću govoriti o kompleksima, izlizano je )
    Opustite se prijatelji, i časno prihvatite poraz i čestitajte...

    SUTJESKA JE ŠAMPION!

    Prvo cestitke.
    Nije titula bas nebitna, ali tvrdim da bi je 98% navijaca Buducnosti mijenjalo za prolazak par kola u Evropi.
    Dzabe nama titula ako nas izbaci JJK iz Finske ili FPN iz Podgorice

  8. #2383
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I kad je baraz
    ---Chelsea Fc---

  9. #2384
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Hvala svima na cestitkama.
    Za ovo pjevanje u ovakvim trenutcima ste u pravu,ali jbg u ovakvim trenutcima se sve moze oprostiti.pocnu dvije budale pjesmu,svi pjevaju a do mozga ti ne dolazi sta pjevas


    Ajte u zdravlje!
    Liga sampionaaaaaaaaaaaaaaa
    Vazda brate,od tebe sam i ocekivao jedan ovako realan komentar...

    @Stawrony nebih komentarisao ove tvoje postove jer ides iz krajnosti u krajnost,i prica tvoja totalno preplitka....

  10. #2385
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A niko od njih ne moze docekat 18. godinu pa da dodju da zive u civilizaciju. :P

  11. #2386
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Nisam ulazio odje ali evo sa zakašnjenjem da čestitam niksićanima titulu i da sto bolje prodju sad u kvalifikacijama kao i ostale naše ekipe

    Rašović gledao Mugošu i Vukcevica pod goricom a Albert Nadj Jovovica u nk
    Svaka cast.

  12. #2387
    cssr Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Stawrony View Post
    Slavi se titula...
    dje se slavilo zivo me zanima? ja kad sinoc odoh do trafike po duvan jedino sto primjetih su neki delikventi sto ricu "zvezda zvezda"

  13. #2388
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Slavilo se tamo dje je trebalo da se slavi... To sto si ti neki zajebani lik koji izlazi kod Guglete u lokal i glumi neki andergraund i niksicku alternativu i subkulturu nije nas problem. Zivio mi, urbani covjece, 1000 godina.
    Slazem se.

  14. #2389
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,317
    Thanks Thanks Given 
    438
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Je li Radulović isto slavio?
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  15. #2390
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Imaju li pravo na dalju žalbu ili to je to ?

    http://cg-fudbal.com/buducnost-i-grbalj-bez-evrope/


    Izgleda da je to to.
    Last edited by Albatros; 03-06-13 at 14:56.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  16. #2391
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/buducnos...-clanak-131729

    Eo izgleda da bas ostaju bez Evrope, prosto nesvatljivo, samo ce nas fudbal da gubi bodove cu Mladost umjesto njih , majko mila............

  17. #2392
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,340
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Tuga i zalost ,nemam sto drugo da recem .
    Uprava Buducnosti koja nije sposobna da podnese dokumentaciju za igranje kvalifikacija u LE,dokle vise ?
    Ovo je jos jedan samar nasem fudbalu ,ako ga mogu i uopste tako nazvat jer sve se radi samo se lopte ne igra,najbolje je da se pogase svi klubovi i da se svi bacimo na pikado i pljuvanje u dalj tamo bi harali Evropom .
    Najveći šamar u istoriji doživio je Fudbalski klub Budućnost - klub koji je iznjedrio mnoge slavne fudbalere, klub koji je trebao da bude perjancica razvoja crnogorskog fudbala...
    MEMENTO MORI

  18. #2393
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Evo i odje da pitam oce li mi rec' ko sto je tu potrebno da se zavrsi oko dokumentacije je li moguce da moram svake godine da citam tekstove kako klubovi nijesu ispunili obaveze za dobijanje licence.Cime se bave ti ljudi u upravu sto se Buducnosti tice znam jedan je Mesar jedan Serif sto je ovo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  19. #2394
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Vjerovatno neisplacene obestecanja ili dugovanja nekim igracima , jer je sa tim Zvezda imala velike probleme....

  20. #2395
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    1 Aplikant za licencu je dužan podnijeti zakonski pravovaljanu izjavu kojom potvrđuje sljedeće:
    1) da kao zakonski obavezujuće priznaje statute, propise, direktive i odluke FIFAe, UEFAe, NS/FS BiH, kao i jurisdikciju Arbitražnog suda za sport (CAS) u Lozani, kako je predviđeno relevantnim članovima Statuta UEFA-e.
    2) da će na državnom nivou igrati u svim takmičenjima koja priznaje i podržava NS/FS BiH (npr. državno prvenstvo, državni kup);
    3) da će na međunarodnom nivou učestvovati u takmičenjima koja priznaje UEFA (da bi se izbjegle nedoumice, ova odredba se ne odnosi na prijateljske utakmice);
    4) da će promptno obavijestiti o svakoj značajnoj promjeni, događaju ili situaciji od velikog ekonomskog značaja;
    5) da će se pridržavati i poštovati Pravilnik o licenciranju klubova;
    6) da su podneseni dokumenti potpuni i ispravni;
    7) da ovlašćuje nadležne organe za licenciranje klubova da ispituju dokumente i traže informacije od relevatnih javnih vlasti ili privatnih tijela u skladu sa državnim zakonom;
    8) da priznaje kako UEFA zadržava pravo da provede reviziju o poštivanju pravilnika na državnom nivou u skladu sa Članom 55.

  21. #2396
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,123
    Thanks Thanks Given 
    578
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Ajde, ljudi, spustite se na zemlju. Licencu za šta? Brukanje po Evropi?

    Nijedan naš klub je ne zaslužuje. Nijedan.
    In vino veritas

  22. #2397
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Oh mene.

    Inače, očekujem pun stadion protiv Mornara sad, i dvije lijepe utakmice.
    I nadam se da će barem Bokelj uzet euro, dva od toga što će ispanut.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #2398
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Ajmo Zabjelooo!!!
    Slazem se.

  24. #2399
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislim da su tu šanse najmanje podjednake, ako ne i u korist Zabjela.

    Mogren je najgora ekipa lige eo po godine.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #2400
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da su htjeli da igraju Evropu, poslali bi oni to na vrijeme. Jednostavno, ne interesuje ih to.

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

Page 96 of 104 FirstFirst ... 46869293949596979899100 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •