Page 48 of 825 FirstFirst ... 384445464748495051525898148548 ... LastLast
Results 1,176 to 1,200 of 20604

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #1176
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,733
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ^^ e kad bude tako, das prvome plavcu vozacku i kazes : "Izvolte, samo me ne jasite danas, zena mi je u PMS, svekrva nije primila penziju dvije godine, sin bolestan, banka mi digla kamatu za 5%, rodjena sestra mi je uzela cjelu proslomjesecnu platu, ajde uzmite, pa da samo sjedim kuci i placem, molim Vas"...

    Bas moras bit baksuz nalecet na tri patrole u 500m .... A ovi moraju biti dovoljno neinformisani. Ili Ranko/Milo moraju da prodju tuda ...
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  2. #1177
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imaju kod kamelije na semofor ili kod Takulina kod doma zdravlja a mili mili

  3. #1178
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,652
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Sinoć preko puta Nikić biznis centra su kombi napunili za 5 minuta koliko sam ja čekao red da duvam. Niko nije mogao proć da ne duva. Ja dođoh od Doma JNA i hoću da skrenem lijevo ka Zabjelu zaustavio me da duvam.
    Prije toga mi je rekao iako vidim da si vezao pojas, samo da te savjetujem da i ubuduće radiš to jer će bit stalnih kontrola po tom pitanju?! Ada to je obavezno, nema se što najavljivat.

    Inače ko ujutro ide na posao Moskovskom neka dobro pazi na semafor kod T-Coma je ako će iz desne trake da ide pravo nakon 100m čeka vas policajac i samo piše li piše zbog pogrešnog prestrojavanja. Evo 15 dana su tu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #1179
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koliko promila je kod nas? 0,5?
    TAKUMI

  5. #1180
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,652
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Da 0,50 je tolerancija.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #1181
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Da 0,50 je tolerancija.
    po novome nema tolerancije ne?
    the World's leading dance event
    Sensation


  7. #1182
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Ima... ....
    #fakenews

  8. #1183
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka pisu koliko oce. Koju platim, i pojescu je ako treba.
    Duzan sam im jedno 2-3 hiljade do sad. Nece ih gledat.
    Ovo za pojas podrzavam.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  9. #1184
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Sinoć preko puta Nikić biznis centra su kombi napunili za 5 minuta koliko sam ja čekao red da duvam. Niko nije mogao proć da ne duva. Ja dođoh od Doma JNA i hoću da skrenem lijevo ka Zabjelu zaustavio me da duvam.
    Prije toga mi je rekao iako vidim da si vezao pojas, samo da te savjetujem da i ubuduće radiš to jer će bit stalnih kontrola po tom pitanju?! Ada to je obavezno, nema se što najavljivat.

    Inače ko ujutro ide na posao Moskovskom neka dobro pazi na semafor kod T-Coma je ako će iz desne trake da ide pravo nakon 100m čeka vas policajac i samo piše li piše zbog pogrešnog prestrojavanja. Evo 15 dana su tu.
    Ovo zadnje i treba, jer kad mi takista(uvjek) zablokira tu put, bilo s jedne ili druge strane uh...
    rm -rf /

  10. #1185
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koja je kazna za oduzimanje vozacke zbog alkohola? Ima li uticaja koliko je promila bilo?
    U ko stoje stalno kod lovcen osigranja i zaustavljaju sve petkom i subotom ne pitaju te za vozacku i saobracajnu odma te prikace na apart za duvanje

  11. #1186
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,920
    Thanks Thanks Given 
    2,058
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    419 Posts

    Default

    Kazna ti je od 50 do 150e s tim sto ja ispod 100 nisam prolazio do sad. I ima uticaja broj promila, mada popricaj sa sudijom u zagoric. Ako ti dozvoli ista da progovoris.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  12. #1187
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Prije 2-3 noci kad duvah, pisalo mi je 11 tj 0.11, i jos je nakrivio onaj uredjaj ali uspjeh da vidim, a kapi alkohola nisam pio, crnjak mi je bilo da ih zapitkujem u 3 ujutro sto i kako, i pospan sam bio, ali vjerovatno da mogu oni i da "nasteluju" to fino

  13. #1188
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    To je duvao prije tebe neko ko ga je zakucao pa se jos nije bio oporavio.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  14. #1189
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Kazna ti je od 50 do 150e s tim sto ja ispod 100 nisam prolazio do sad. I ima uticaja broj promila, mada popricaj sa sudijom u zagoric. Ako ti dozvoli ista da progovoris.

    Ta zena je bas pristojna i mozes da pricas s njom ful normalno. 1 put sam bio kod nje zbog 104 preko limita i uspio sam da spustim sa 170 eura na 100.
    TAKUMI

  15. #1190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Prije 2-3 noci kad duvah, pisalo mi je 11 tj 0.11, i jos je nakrivio onaj uredjaj ali uspjeh da vidim, a kapi alkohola nisam pio, crnjak mi je bilo da ih zapitkujem u 3 ujutro sto i kako, i pospan sam bio, ali vjerovatno da mogu oni i da "nasteluju" to fino

    Cuo sam da mogu da nasteluju radare, ali za to ***** nisam znao.
    TAKUMI

  16. #1191
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stigose juce tri koverte.
    jedna za nepropisno parkiranje.
    druga i treca za nepropustanje pjesaka na pjesacki.

    koliko se krecu kazne za ovo?
    No signature here.

  17. #1192
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,733
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nezoo View Post
    druga i treca za nepropustanje pjesaka na pjesacki.
    Da li neki zapisnik sa potpisom prati ovo ? Neka slika ? Kakav dokaz je da nisi propustio pjesaka ? Je li te policajac zaustavio na licu mjesta kad nisi propustio, pa uzeo podatke i tako si dobio kovertu poslije nekog vremena ?
    Last edited by Njivice_Orano_Nepreorano; 29-10-11 at 21:40.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  18. #1193
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,917
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Napisase mi u pon za pojas kaznu (ustvari bilo prekoracenje). Sto mi mogu ako ne platim?
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  19. #1194
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Napisase mi u pon za pojas kaznu (ustvari bilo prekoracenje). Sto mi mogu ako ne platim?
    da ti utrostruce kaznu ako ne platis posle 8 dana tj pokrecu preksrajni postupak i onda slijedi 3 x veca kazna i kad i to ne platis ne mozes podizati dokumenta, reg kola i bilo sto sa dokumentima cinjeti mada ti mogu staviti i zabranu na platu tj dio plate da ti odbiju taj dug... zato plati tih 15e boLe ti je
    the World's leading dance event
    Sensation


  20. #1195
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Napisase mi u pon za pojas kaznu (ustvari bilo prekoracenje). Sto mi mogu ako ne platim?
    vjeshala

  21. #1196
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,920
    Thanks Thanks Given 
    2,058
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    419 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ta zena je bas pristojna i mozes da pricas s njom ful normalno. 1 put sam bio kod nje zbog 104 preko limita i uspio sam da spustim sa 170 eura na 100.
    Meni nije bila zena nego neki celo kojeg cu da izmaltretiram cim ga sretnem kroz grad.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  22. #1197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To ti je pametno.
    TAKUMI

  23. #1198
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    vec sam se prepao za njega
    She is only here to annoy herself!

  24. #1199
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam totalno zabrinut.
    TAKUMI

  25. #1200
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li obavezan pojas sad kroz grad?

Page 48 of 825 FirstFirst ... 384445464748495051525898148548 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •