Sinoć preko puta Nikić biznis centra su kombi napunili za 5 minuta koliko sam ja čekao red da duvam. Niko nije mogao proć da ne duva. Ja dođoh od Doma JNA i hoću da skrenem lijevo ka Zabjelu zaustavio me da duvam.
Prije toga mi je rekao iako vidim da si vezao pojas, samo da te savjetujem da i ubuduće radiš to jer će bit stalnih kontrola po tom pitanju?! Ada to je obavezno, nema se što najavljivat.

Inače ko ujutro ide na posao Moskovskom neka dobro pazi na semafor kod T-Coma je ako će iz desne trake da ide pravo nakon 100m čeka vas policajac i samo piše li piše zbog pogrešnog prestrojavanja. Evo 15 dana su tu.