ya ya ya nemoj da ja tebi nabrajam sta je mnogo gore od svega sto ljudi dnevno unosea plus nekad moras se malo i opustiti
ya ya ya nemoj da ja tebi nabrajam sta je mnogo gore od svega sto ljudi dnevno unosea plus nekad moras se malo i opustiti
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)
Bookmarks