Sad sam iz grada dosao , ima grdilo nasih ljudi , uglvanom koji su dosli u svojoj reziji jer autobusi jos nisu stigli .. sjede po lokalima naravno razlikuju se od drugih .. Jedva cekam kad ce docj ovi sa autobusima da nagovorim nekog da casti pivo , malo toceno je 5e a veliko 8e .. hahahahaha
Sretoh nekog lika iz Mojkovca ulazi u fast food ja mu velim brate super je giros 9e je samo a on zamalo u nesvjest da padne hahahaaha ..
Sad za sad mirna atmosfera iz najskupljeg grada na svijet ..






Bookmarks