pomagajte!
narucim ja neke stvari sa asosa, vrijednost 40e, i to mi ne stigne kad je trebalo, ja im pisem i oni mi se izvinu, sve super i posalju opet, kaze, na brzi nacin...uh, kako se ne sjetih sta bi to moglo da znaci. inace na asosu nikad nema shipping-a, nije mi prvi put da narucujem. i budi me jutros neki tip i kaze da mi je stigla posiljka i da je kod njih i da treba da platim to glupo oslobadjanje od carine 37 eura!!!! to je nekakav UPS. do sada sam imala samo komunikaciju sa fedex-om i dhlo-om i nikad nije bila ovolika suma novca.
ima li odje spasa?
I can only say, there we have been: but I cannot say where...
Bookmarks