Danas mi stiglo obavještenje kako je jedan prodavac otvorio "case" zbog trgovine sa mnom.Piše da mu nisam platio daljinski.Ja sam jedan daljinski naručio i platio odma(to je bilo početkom marta neđe) a prije nekolika dana i drugi i to je takođe plaćeno odma.Evidencija postoji i na paypalu.Na ebayu mi se nije niđe pojavljivalo obavještenje da trebam nekom da platim ili sl(koje inače stoji iznad one liste stvari koje su trgovane ili stavljene na "posmatranje").Takođe na listi kupljenih stvari ga nije bilo do danas kad mi je stiglo obavještenje.Nije neka cijena naravno,nešto kao 1.5e al svejedno me interesuje što je u pitanju?



Reply With Quote




Bookmarks