Quote Originally Posted by b02 View Post
pise da je reg 2004 ovdje, shto ti dodje nekih max 7 god, kao korisnik ?
Moze to svasta da znaci. Mislim da je Igi moderator vise od toga. I meni pise da sam od 2004. ovdje, a bio sam medju prvih 30-40 registrovanih korisnika.