
Originally Posted by
acer
Ma sta ti pada na pamet. Ti znas da je Igi najpravedniji.

Znam da ne bi bez razloga nikome na zao ucinio. Mislim da ima 11 godina kako je moderator ovdje, za to vrijeme sam na svasta nailazio, nikad nije bez dobrog razloga ikome ista na zao ucinio. I ne samo kao moderator.
one step at a time don’t be living on the line
i don’t need a friend i got morbid on the mind
Bookmarks