Secam se djbojan-a i ostalih forumasha i koji vise ne posecuju ovaj forum(pa nisam ni ja jedno 3-4 godine) jer se zaista promenilo dosta toga.Nazalost.Sada postoje opet nove generacije ovoga foruma i sa njima novi izgled i osecaj foruma...Ipak,tih 10 godina jeste jedna fina stvar.



Stari forumashi su pocheli da izbjegavaju cdm forume a neki su josh uvjek tu, uzivaju u jeftinoj zabavi. Cafe del Montenegro Forume, srecna ti decenija.






Bookmarks