ja sam se presmijala kad sam naisla na temu o zaljubljivanju chatera i forumasa iz 2007 godine, pa bi je moglo mozda opet pokrenut'![]()
ja sam se presmijala kad sam naisla na temu o zaljubljivanju chatera i forumasa iz 2007 godine, pa bi je moglo mozda opet pokrenut'![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks