Page 91 of 334 FirstFirst ... 4181878889909192939495101141191 ... LastLast
Results 2,251 to 2,275 of 8333

Thread: CdM.

  1. #2251
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by x4lt3r3gox View Post
    Tačno će se i noćas neko pobit', pa ćemo ujutru zateć' zaključan i pdf Sex i Erotika...
    Kakav bi tad haos nastao :blah:
    nemoj ko da je taka' pdf sex i erotika e' bi bombu bacio odje!

  2. #2252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Da onda promjenim i ogradim se da me neko pogresno ne shvati...

    Meni je vazda ljepse bilo sa 3 vise od druga nego sa 15 manje od druga...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  3. #2253
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    -.- asdasdasdasdasd

    I am so post-rock I shit sad birds.


  4. #2254
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Primjecujem da od kad se ovo uvelo pregledniji je forum 5 puta,manje je spamovanja i glupih oglasa znaci neko stanje kakav forum treba da bude

  5. #2255
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovako je odlicno, treba svaki mjesec naplacivati po 2 eura, pa bi prodavali samo ozbiljni, a kupci bi se javljali samo na pm, i bas super bi bilo tako.

  6. #2256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Samo da vam kazem da je za 2 dana (8. i 9. Decembar) postavljeno ili refreshovano 430 JEDINSTVENIH oglasa!

    9. Decembra 310 oglasa, a 8. Decembra 120 oglasa...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  7. #2257
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Kako se fino pocinulo od 27653 stranica oglasa svaki dan ....


    REFRESH
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  8. #2258
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,819
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    jeli problem odgovorit na poruke koje sam poslao tebi,sljapku i jos jednom moderatoru...ako smijem da pitam.....

  9. #2259
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto ne mogu da postavim post na svoja dva thread-a?
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=71576

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...32#post1864332 i zasto je ovaj zakljucan?

  10. #2260
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,455
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Sprdas li se ovo da te ne kunem?
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  11. #2261
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Last edited by Sh0ne; 11-12-10 at 16:30.

  12. #2262
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,333
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    evo, ovaj nik0l4cfh je cist primjer zasto je trebalo ovo pravilo.
    Decko se registrovao u junu, i odma je postavio oglas. Od svih tema koje je otvorio vise od 50% su oglasi, a preko 70% njegovih postova je takodje na pdfu oglasi.
    i sad, bez da je procitao obavijestenje koje bode oci, dolazi ovdje i pita za nesto o cemu je od juce napisano bar 1000 postova.

    Zbog ovakvih "indijanaca" i treba da se naplacuju oglasi od juce pa na dalje i u buduce

  13. #2263
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    669
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Samo da vam kazem da je za 2 dana (8. i 9. Decembar) postavljeno ili refreshovano 430 JEDINSTVENIH oglasa!

    9. Decembra 310 oglasa, a 8. Decembra 120 oglasa...
    Kolko ste ih imali 10.decembra 5 oglasa i nijedan novi, meni to sve lici na neke druge forume kakve je stigla sudbina, koj ce izgleda i ovaj. Trebalo bi ga grupno bojkotovat, ili preci na neki drugi ili otvorit novi. Forum i internet se ne zasniva na ovome, al nema veze, mi mislim na sve bez moderatora, smo ga napravili mi ce mo ga i zatvoriti.
    Inace su mi obrisana 4 posta jer sam proziva, osoblje foruma a nista nisu mogli da nadju da me banuju jer istinu pricam.
    Forum lagano umire jer nece niko da dolazi zbog 2 oglasa i nemoze postavit.
    Napravite sms servis sa sifrom za naplatu oglasa i zaradite.
    Last edited by mastersat; 11-12-10 at 22:59.

  14. #2264
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mastersat View Post
    Kolko ste ih imali 10.decembra 5 oglasa i nijedan novi, meni to sve lici na neke druge forume kakve je stigla sudbina, koj ce izgleda i ovaj. Trebalo bi ga grupno bojkotovat, ili preci na neki drugi ili otvorit novi. Forum i internet se ne zasniva na ovome, al nema veze, mi mislim na sve bez moderatora, smo ga napravili mi ce mo ga i zatvoriti.
    ti si vjerovatno zamislio forume da su to mjesta na internetu dje mozes da prodajes i kupujes, sto govori i podatak da nidje drugo nisi pisao osim na pdf-u oglasi i prodaja, e moracu te razocarati, mnogi forumi i nemaju oglase ako ih i imaju stroga su pravila sto se tice postovanja, nema sigurno ovakve slobode koja je bila na cdm-u

    ovaj me boldovani dio posebno nasmijao
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #2265
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Samo da vam kazem da je za 2 dana (8. i 9. Decembar) postavljeno ili refreshovano 430 JEDINSTVENIH oglasa!

    9. Decembra 310 oglasa, a 8. Decembra 120 oglasa...
    je li ti trebaju pare da naplatis te oglase ili u humane svrhe, kako se god okrene pricate o tome koliko se postuje u oglasima i kako forum polako ( uz zvuke violina) umire,Bice akcija i za forume,cak bi mi i drago bilo da se akcija za forume napravi,pod uslovom da jeste akcija a ne otimacina pod prisilom ,samo batali vise vi ste toliko postavili a necete 2 eura da date ponavljate se.
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  16. #2266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    E ako sam ukapirao poentu tvog posta, ne pomjerio se!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #2267
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,916
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Idite u prognanike pa stavljajte oglase! Simple as That :mrgreen:
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  18. #2268
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    ^^ U Mordor.

    \\
    OFL•GIC

  19. #2269
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica - Niksic
    Posts
    737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Podrzavam akciju, da se pomogne unesrecenima, ali IRITIRA me ovo sto se sporovodi na kategoriji Oglasi . Imao sam do sada 2-3 foruma, znam sta znaci biti administrator. Razumijem da kao najveci CG portal zelite da pomognete, ali mislim da Vam je ova ideja sa naplatom oglasa cista GLUPOST i da ce Vam radi toga opasti posjecenost. Radite sta Vam je volja, ali trebalo bi staviti gore na vrhu foruma , sto svakom upadne u oci , obavjestenje tipa : Pomozite ljudima u poplavljenim dijelovima nase zamlje, Vase malo, nekome je mnogo ! Minimalna uplata po forumasu je 1,2 xxxx evra. Donacije mozete uplatiti na XXXXXXxxXXXXXxxx ziro racun neke od banaka. Hvala u ime onih kojima je pomoc najpotrebnija. Vasa Administracija " . Ovo sto ste uradili su vec neke restriktivne mjere koje navode ljude na revolt. Znam od pocetka kako je sve islo na CDM forumima, irc.cg.yu , pingvin, vucko tricky_kid , DIDI, nagual , Igi , Goran69 itd. Razmislite o ovom predlogu. Pozdrav.
    Last edited by StudentiNK; 11-12-10 at 12:47.

  20. #2270
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    274
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StudentiNK View Post
    Podrzavam akciju, da se pomogne unesrecenima, ali IRITIRA me ovo sto se sporovodi na kategoriji Oglasi . Imao sam do sada 2-3 foruma, znam sta znaci biti administrator. Razumijem da kao najveci CG portal zelite da pomognete, ali mislim da Vam je ova ideja sa naplatom oglasa cista GLUPOST i da ce Vam radi toga opasti posjecenost. Radite sta Vam je volja, ali trebalo bi staviti gore na vrhu foruma , sto svakom upadne u oci , obavjestenje tipa : Pomozite ljudima u poplavljenim dijelovima nase zamlje, Vase malo, nekome je mnogo ! Minimalna uplata po forumasu je 1,2 xxxx evra. Donacije mozete uplatiti na XXXXXXxxXXXXXxxx ziro racun neke od banaka. Hvala u ime onih kojima je pomoc najpotrebnija. Vasa Administracija " . Ovo sto ste uradili su vec neke restriktivne mjere koje navode ljude na revolt. Znam od pocetka kako je sve islo na CDM forumima, irc.cg.yu , pingvin, vucko tricky_kid , DIDI, nagual , Igi , Goran69 itd. Razmislite o ovom predlogu. Pozdrav.
    Sa sve restrikcijom,uplatilo je 10 ljudi do sad....da su to tako napisali koliko bi ih uplatilo? Troje u najboljem slucaju...Kome se ne svidja nek ne uplacuje, nece ni oglase postavljat , podrzavam u potpunosti, barem ce se forum rascistit onih kineza,a ovi sto samo zalaze u oglase mi nece nedostajat

  21. #2271
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    Sa sve restrikcijom,uplatilo je 10 ljudi do sad....da su to tako napisali koliko bi ih uplatilo? Troje u najboljem slucaju...Kome se ne svidja nek ne uplacuje, nece ni oglase postavljat , podrzavam u potpunosti, barem ce se forum rascistit onih kineza,a ovi sto samo zalaze u oglase mi nece nedostajat
    to mi samo govori o tebi kakva si osoba, govori mi da si iskvarena i ljubomorna osoba... kao sto rece neki kolega, sta ako neko ko prodaje ovdje u pdf oglasi zivi od toga, placa struju, hranu - prezivljava?!? ali ne, ti ne prodajes pa tebe boli dupe, a to sto ce sjutra neko ostat bez prihoda da nahrani porodicu je ok... i ovo se sve desava ne zbog akcije nego zbog ljudi (medju onima koji odlucuju) koji umjesto da su zadovoljni koliko broj ljudi posjecuje forum i u kolikom (rekordnom) broju postavaljuju oglase, sta oni urade - pocnu da uslovljavaju i naplacuju?!? e pa svi smo to dozivjeli jednom u zivotu i nikad nije ispalo na dobro...

  22. #2272
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    274
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fayne View Post
    to mi samo govori o tebi kakva si osoba, govori mi da si iskvarena i ljubomorna osoba... kao sto rece neki kolega, sta ako neko ko prodaje ovdje u pdf oglasi zivi od toga, placa struju, hranu - prezivljava?!? ali ne, ti ne prodajes pa tebe boli dupe, a to sto ce sjutra neko ostat bez prihoda da nahrani porodicu je ok... i ovo se sve desava ne zbog akcije nego zbog ljudi (medju onima koji odlucuju) koji umjesto da su zadovoljni koliko broj ljudi posjecuje forum i u kolikom (rekordnom) broju postavaljuju oglase, sta oni urade - pocnu da uslovljavaju i naplacuju?!? e pa svi smo to dozivjeli jednom u zivotu i nikad nije ispalo na dobro...
    ako zivi od toga sto prodaje ovamo neka da ta 2e...nek ima i koji rashod,a ne ce preko tudjih ledja da zaradjuje,ili mu je jeftinije da otvori kakvu prodavnicu ili da oglase u novine?

  23. #2273
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi kako smarate to nije zdravo....
    Ispade da ostadoste bez `ljeba zbog 2 eura koja necete da date `za inat`
    pa onda su vam banke daleko, pa vam je tender bolji pa 100 glupih razloga... Ako jednom u 10 dana idete negdje iz kuce dovoljno je da svratite u bilo koju banku ili postu i 2 eura umjesto za limunadu uplatite za nekoga ko je i gladan i zedan i nema krov nad glavom, a vi umjesto da sjedite u centru i gustirate limunadu, prosetate taj dan jer ste srecni i znate da vas u toploj kuci ceka topli rucak koji je mama ili zena spremila.

    Svaki mjesec treba sprovoditi akciju placanja oglasa u dobrotvorne svrhe iz sledecih razloga:
    1. moze se uciniti dobro djelo svaki mjesec
    2. na oglasima ce biti manje spamera i besposlicara koji nece nista da kupe a trose vrijeme ozbiljnim prodavcima
    3. SVAKO ima 2 eura pa nigdje ne vidim problem.

    sa 100 eura moze da se kupi mnooogo igracaka za nezbrinutu djecu, sa 100 eura moze da se nahrani cijeli azil onih izgladnjelih pasa na koniku isl.
    Ako imamo sumnje da ce direktna donacija novca biti zloupotrebljena, vjerujem da se moze lako napraviti dogovor da se pokupuje za taj novac potrebno i ponese direktno gdje je namijenjeno. ako se forumasi mogu uspjesno dogovoriti da rostiljaju, da se sastaju bez povoda itd, mogu se dogovoriti i da ucine dobro djelo.

    To je samo moje misljenje.

  24. #2274
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    E ako sam ukapirao poentu tvog posta, ne pomjerio se!
    ni ja tvoj ,konstantno pominjes oglasi pare,oglasi pare...DONACIJE....
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  25. #2275
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,248
    Thanks Thanks Given 
    281
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    jel realno da se od juce jos prica o ovome?

    Odj vecini treba CRTAT da nije stvar u parama. Svi imamo ta 2e. Ali ista bi prica bila da treba 1 CENT da se donira. Zbog cega?
    Zbog toga (sto vec rekoh juce) sto uslovljavate/cerate nas da to uradimo ne bi mogli koristit pdf prodaja/oglasi, pa samim tim, to NIJE DONACIJA, jer su donacije DOBROVOLJNE.
    Pomenu Igi da ce se promjeni situacija, tako sto ce se pocet naplacivat postavljanje oglasa, a te pare ic za poplavljena podrucja.. pa isti k..c samo drugo pakovanje, opet uslovljavanje.. o tome se radi, a ne o posrana 2e!


    ps. Prije nedje (ne davno) je jednoj djevojci hitno bila potrebna krv. Onda ste samo stavili kao "notice" ispod onoga reda dje je "User CP". Zasto tada niste "ucjenili" sa ovakvim potezom?

    Naucite sto su donacije. (evo da pomognem: donacija=poklon)
    ___________________________

    slikam slike povoljno

Page 91 of 334 FirstFirst ... 4181878889909192939495101141191 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •