Quote Originally Posted by Igi View Post
Samo da vam kazem da je za 2 dana (8. i 9. Decembar) postavljeno ili refreshovano 430 JEDINSTVENIH oglasa!

9. Decembra 310 oglasa, a 8. Decembra 120 oglasa...
je li ti trebaju pare da naplatis te oglase ili u humane svrhe, kako se god okrene pricate o tome koliko se postuje u oglasima i kako forum polako ( uz zvuke violina) umire,Bice akcija i za forume,cak bi mi i drago bilo da se akcija za forume napravi,pod uslovom da jeste akcija a ne otimacina pod prisilom ,samo batali vise vi ste toliko postavili a necete 2 eura da date ponavljate se.