veoma pozrtvovana igra u odbrani i kao shto vidim ovde kritichare neke za Dzudovica kazu da je kiks.Pustite tu prichu,pogledajte malo sa bolje strane shta je sve zaustavio i odradio u skokovima.Takodje da pohvalim mog nekadashnjeg klubskog druga,Savica koji je odigrao odlichno utakmicu,uzevsi u obzir njegove godine.Takodje Basa isposhtovao ochekivanja,ma odbrana ODLICHNA!
uzivajmo zbog ova "3" boda !





Reply With Quote

Bookmarks