Neka to, Curva, Džudović je bio ekstra noćas, liše onog kartona. Doktorski se nije primio na onaj pokušaj iznuđivanja penala i dok nije "požutio" kvalitetno je držao Krauča. Da je kakva druga avetinja bila na njegovom mjestu, ne bi onako mirno u šesnaestercu s Bašom odrađivao posao i "čistio" lopte.



Reply With Quote
... samo kad se vrati joveta i drincic... mislim samo da beciraj treba da dobije vecu minutazu...



Bookmarks