Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
Dokaza za šta? Da ljudi nijesu bili retardirani prije 6000 godina?
Kad kazem da su bili primitivni to je ironija. A da su koristili mikroskope prije 6000 godina mislim da nisu. Nađi kad se pojavio prvi mikroskop na trziste.
Maje su znali za vanzemaljce, I ove sa Plejada su zvali "oni koji dolaze". Tako datim ljudima nije bilo to strano, ali danasljem covjeku je nezamislivo.

Mi u nasoj galaksiji nismo otkrili koliko sve i kakvih planeta ima, a postoji preko milion galaksija po Plejadama. I ni jedan pametni covjek ti nece reci da je planete zemlja ili Terra kako je zovu, jedina sa uslovima "Inteligentnog" zivota. Sumnjati da tamo neđe na nekoj planeti nema uslova za zivot humanoida ili nekih drugih svjesnih vrsta je cista glupost.