![]()
Statistics suggest that there should be tons of alien encounter stories, and in practice there are tons of alien encounter stories. This is known as Fermi's Lack-of-a-Paradox.
Prolecelo je nisko i brzo.Bio sam dijete.
![]()
Statistics suggest that there should be tons of alien encounter stories, and in practice there are tons of alien encounter stories. This is known as Fermi's Lack-of-a-Paradox.
★
Tja. Vjerovatnoća da postoje je ogromna,u to se,pretpostavljam,ne sumnja više.
Zanimljivi ovi linkovi o ovim istraživanjima po Boliviji.
No,opet neke stvari treba uzeti sa dozom rezerve. Tipa,ovo sa kobrom u postu ispod je najjednostavnija moguća stvar koja se mogla izraditi u to vrijeme. Fluorescentni materijali su se koristili poprilično davno.
Ovo za instrumente je čudno. Dojmi se stvarno jako savršeno. Nego,opet sam skloniji da vjerujem da su ljudi koji su gradili onakve hramove na poseban način obrađivali metal prije nego da tu ima neke vanzemaljske inteligencije. Priča ima nekih rupa,dosta ih je i Bugi primijetio.
Ne smijemo zaboravit' koliko su napredne te civilizacije bile i greškom ih potcijeniti nikako. To se lako smetne s' uma.
"And if they didn't believe me, they believe me now."
U stvari, upravo na osnovu analize vjerovatnoće se dolazi do hipoteze koja tvrdi suprotno.
Za razvitak bilo kakvog oblika života je neophodan vrlo komleksan skup okolnosti, počevši od makro faktora kao što su tip zvijezde, orbita matične planete u sistemu (samo na ovim elementarnim koracima otpada ogromna većina kandidata), hemijski sastav i slično. Detaljnije o ovim uslovima ima ovdje (hipoteza kojoj sam ja trenutno naklonjen, usput).
Treba imati u vidu da je svemir dosta monoton i homogen - koliko god vjerovatno bilo da tu postoji još mnogo interesantnih, nama nepoznatih fenomena, u dijelu koji se tiče ove priče nema mnogo mjesta za varijacije. Uslovi za koje znamo moraju biti zadovoljeni, da ne pričamo o uslovima kojih još nismo u potpunosti ni svjesni, a kojih vjerovatno ima.
Svemir je ogroman tako da jeste moguce e sad...ako se na ovoj planeti ne pokomatimo dok ne osvojimo tehnologije brzog putovanja kroz svemir vjerovatno cemo 1 dana i otkrit nesto.
She is only here to annoy herself!
Zvuči apsolutno logično. Čitao sam o ovome i prije,samo ne pod određenim imenom (Rare Earth Hypothesis) nego je bilo predstavljeno kao jedna od hipoteza vezana za postojanje vanzemaljskog života.
No,nije li problem (okvirno gledano) ovog stanovišta,kao i bilo kog drugog koji bi mogao da tvrdi da je veoma kompleksan život neka vrsta 'ekskluzivnog' događaja za našu planetu činjenica da je svemir beskonačan (ili radije nesagledivo konačan)?
Meni to zvuči kao ograničavajući faktor za ovu teoriju. Bar zasad,po intuiciji. Takođe,ne bih rekao da ovo apsolutno isključuje mogućnost postojanja vanzemaljskog života. Rekao bih da tu mogućnost svodi na neki razumni nivo,tačno između onih hip teorija 'posijane' inteligencije/života na Zemlji i principa prosječnosti sa jedne i RE hipoteze (u rigoroznom obliku) sa druge strane.
Ne možemo poreći da je veoma vjerovatno da život u svemiru postoji. Negdje u svemiru. To ne mora biti naše sazvježđe,i mi sa tim životom ne moramo doći u dodir. 'Logistički' problemi vjerovatno konstantno ograničavaju taj broj na neki razuman koji je u srazmjeri sa intenzitetom rasta univerzuma (u odnosu,LUPAM 1 : 40 -80 svjetlosnih godina,recimo),ali vjerovatnoća da život van Zemlje postoji je velika. Zemlja je dokaz za tako šta.Rijetko se dešava,ali se dešava.
Ono što sam primijetio u dnu članka je dio sa čestim kritikama i navode se dvije ozbiljne mane,čak iako zanemarimo da dio pretpostavke sa Gasnim Džinovima koji privlače asteroide otpada.
U svakom slučaju,hvala što si me uputio. Držaću se ipak Kopernika,zasad. Samo malo opreznije.![]()
Last edited by Čika Džo; 05-06-10 at 20:50.
"And if they didn't believe me, they believe me now."
Vjerovatnoća da smo sami u svemiru je vrlo mala, kad kad kažem sami mislim na inteligentna bića slična nama. Bez obzira na to što cosmobiolozi kao idealne uslove za nastanak života postavljaju uslove slične onima na našoj planeti, moramo uzeti u obzir da je i naša zemlja nekad davno bila "surovo ništa". Od kuda onda život na zemlji, stvorio se od "ništa"? Od usijane lopte poznatog sadržaja nakon 4,6 milijardi godina dolazimo do komplikovanog genoma koji ni dan danas u 21. vijeku nije do kraja objašnjen. Došao je iz svemira? Pa i tamo je negdje morao nastati u sirovim uslovima nazamišljivim za nastanak života. Ne, ne mogu se složiti ni sa tim da je za sve kriv Bog, ali skup okolnosti pod kojima je došlo do linernog slaganja nukleotida je stvarno nešto što se može nazvati Božijom rabotom.
Kako god da smo došli, nastali, činjenica je da smo tu na zemlji, i da smo civilizacija koja se razvija, da evolucija i dalje traje, da iako ima mjesta i resursa za sve nas, neki pohlepno grabe i otimaju više a neki nemaju ništa. Činjenica je da smo uništili našu planetu a da je nismo ni upoznali kako treba. Činjenica je da je nama najbliži "svemir" okean , istražen samo po pitanju nafte. Činjenica je da ne znamo ko živi tri sprata ispod nas i da neki od nas imaju bliske rođake koje nikad nismo upoznali. - I zašto bi se opterećivali onda vanzemaljcima? - Što će nam oni koji rakcu, zar nemamo dovoljno problema na planeti koja postaje sve surovija za život? Trebaju nam novi?
- Što mislite, zašto bi neka civilizacija prevalila toliki put, razmnožavajući se na brodovima u nekoliko generacija da bi stigla do nas? Da nam kažu, -E hvala qrcu sad smo mirni , znamo da nismo sami u svemiru, naša znatiželja je zadovoljena vraćamo se kući na QM3489.. Iz istih razloga zašto će naši potomci tražiti novu planetu i pogon koji će ih dovesti do tamo pa makar nakon dvije tri generacije. A sve zbog jednog jedinog prirodnog nagona, očuvanje vrste. I što će raditi kad stignu tamo ( pogledati film Avatar).
I na kraju ću iznijeti moje viđenje NLO fenomena.
Pa ovako, ako smo mi ovako "primitivni" mogli napraviti sonde koje su otputovale daleko u svemir i te iste nam pošalju korisne podatke , slike, filmove itd. zašto to ne bi mogla napraviti i neka mnogo naprednija vrsta od nas? Po meni svi neobjašnjivi NLO fenomeni koji nemaju ovozemaljske karakteristike su ništa drugo nego bespilotne istraživačke sonde nekih tamo papaka koji su uhvatili radio i tv signale sa zemlje.
Sve drugo se kosi sa zakonima fizike, biologije i sociologije.
***** mu mater, kako neko od krvi mesa,vode i govana može da od nule ubrza na 76G i ostane živ? Ajde neka mi to neko pametan objasni i skidam kapu. Nema šansi, je li tako? E nema, znači ove glavonje u prethodnim postovima su "naši", da jebe oca.
- Odoh ja sad malo da gledam u zvijezde ili tako nešto ...
Last edited by Tivatech; 05-06-10 at 21:41.
Da, to bi bio problem.
Kada bi svemir bio beskonačan, ne bi uopšte morali da mozgamo o ovome - vjerovatnoća da vanzemaljski život postoji bi bila fiksnih 100%. U beskonačnom svemiru sve što je moglo da se dogodi se već dogodilo, a to je samo početak serije paradoksa koje koncept beskonačnosti svemira sa sobom nosi. Beskonačni svemir svakako nije činjenica - to pitanje je još uvijek vrlo otvoreno, ali moram da priznam da odavno nisam čuo argument ili ideju koja ide u prilog beskonačnosti na nivou (našeg) univerzuma.
Što se tiče sagledivog svemira, radi se o dijelu svemira nama dostupnom u smislu da je svjetlost odatle imala dovoljno vremena da "stigne" do nas. U tom smislu, saglediv svemir se širi svakog trenutka. Ukoliko smo skoni ideji da je svemir konačan, u teoriji je potrebno konačno mnogo vremena da bi saglediv svemir obuhvatio naš svemir u cjelosti (u praksi to neće biti slučaj, zahvaljujući gravitaciji, odnosno gubitku informacija usljed gravitacionih efekata). Kako god bilo, sama konačnost čini analize vjerovatnoće relevantnim, naročito imajući u vidu uniformnost zakona fizike.
Naravno da ne, daleko od toga. Vjerovatnoća ne može apsolutno isključiti bilo šta (sem upravo u slučaju beskonačnih vrijednosti), niti je to ono što sam htio da impliciram.
Svakako je moguće da u nama dostupnom prostorvremenskom okviru postoje vanzemaljski oblici života - naravno, iz očiglednih razloga je mnogo vjerovatnije da su to jednoćelijski ili primitivni višećelijski organizmi nego bića koja su na evolutivnom stadijumu čovjeka (ili višem, što je tek malo vjerovatno). Po nekoj mojoj intuitivnoj analizi vjerovatnoće na osnovu trenutno poznatih cifara, ono što tvrdi REH ima najviše smisla. Kritike svakako postoje, kao u ostalom i za svaku aktuelnu hipotezu koja nudi odgovor na Fermijev paradoks. Daleko od toga da mogu kategorično tvrditi da je REH istinita, ali je meni svakako na prvom mjestu od ponudjenog.
Teško je zamisliti da u okviru tričavih desetak hiljada godina našeg vremena, koliko postoji ljudska civilizacija (tu sam velikodušan, ako ne cjepidlačimo bliže je pet nego deset) - što bi bio jedva primjetan trenutak u odnosu na kosmički red veličina - koegzistira dvije, tri ili pet čovjekolikih vrsta u našem univerzumu.
Kad bi koegzistencija inteligentnih vrsta bila vrlo vjerovatna, onda bi tek vjerovatno bilo da je mnogo takvih vrsta "protutnjalo" univerzumom prije nas. Sve te civilizacije su morale ostaviti svoj "trag" makar u vidu radio signala. Štaviše, signal koji bi mi danas pokupili i koji bi upućivao na inteligentan život bi mnogo vjerovatnije dolazio od davno odumrle vrste nego od nekoga sa kim bi mogli da ostvarimo kontakt, jer je vjerovatnije da civilizacija koja ih je odaslala pripada periodu od par milijardi godina / svjetlosnih godina, nego neuporedivo manjem periodu od nekoliko hiljada.
Da se "potrefimo" ili čak sretnemo sa nekim baš u ovih kratkih 10000 godina, uz sve uslove koji moraju biti ispunjeni da bi se uopšte omogućilo živom biću da evoluira do ovog nivoa - svakako to ne bih svrstao u kategoriju "velike" vjerovanoće (mada je to već subjektivna stvar).
Last edited by MadGod; 05-06-10 at 22:26.
Au koliko ste se vi odje ispisali o UFO i ostalom... Nego, dusa me bilo da citam 1000 postova, je li iko od vas gledao intervjue sa Dr Michio Kakuom?
Ima vrlo interesantnu teoriju, o galaktickim civilizacijama, stepenu razvijenosti i sl.
Po njemu mi smo TIP 0, od moguca 3 tipa... da ne objasnjavam sve sad...
TIP 1 ima toliko razvijenu tehnologiju da koristi planetarne resurse i kontrolise ih u isto vrijeme. Zaustavljanje erupcija vulkana, zemljotresa, cunamija i sl.
TIP 2 koristi solarne baklje za snadbijevanje masinerije i ostalih potrebstina
TIP 3 1.000.000 godina ispred svih...
Po njemu mi smo TIP 0, i krecemo polako prema TIPU 1, i dok god se tranzicija ne zavrsi, niko nas nece posjetiti.
Ali ako cemo vec o vanzemaljcima, baba Vanga je rekla da zivot postoji na 3.oj planeti od Zemlje, kontam Saturn... A na saturnu je skoro primijecena jedna anomalija, naime, na sjevernom polu snimljen je perfektan geometriksi sestougao. Mozete googlati![]()
Vec je bilo diskusije o tim teorijama![]()
Nego,razmišljao sam o ovome što sam rekao dok sam pio velike količine alkohola večeras. Baš sam divalj,zar ne? Zamalo pa CVX.
Ono što mi se javilo je da nisam sagledao sve kako treba.
Naime,ukoliko pretpostavimo da se univerzum širi nekom brzinom,bila ona ravnomjerna ili ne,moramo i da pretpostavimo da se prostor širi za njim,odnosno za brzinom,koja je zasad postavljena kao brzina svjetlosti. Ovo se mora desiti zbog prirode tzv. prostorvremena. 'Novi svemir' koji bi nastajao zajedno sa širenjem ne bi bio adekvatan za razvoj života kakvog ga znamo. Bio bi isuviše mlad.
Čak iako univerzum nastaje sad dok mi govorimo o njemu,vjerovatnoća da se baš u tim novonastalim regijama univerzuma formira i ustali život jako je mala jer se dosta planeta nije ni uobličilo na pravi način.
Ako pretpostavimo,naravno,da smo u Kopernikovom modelu.
A tu je i druga strana. U Mliječnom Putu je pukom opservacijom,kako kaže ovaj članak na Wikipediji otkriveno oko 400 planeta pogodnih za razvoj života. Možda je i Mliječni Put na neki način blagosloven sopstvenim položajem,čim ima toliko prostora za razvoj života?
Ostaje važna činjenica (koju i ti naglašavaš) da život ne mora biti razvijen do nivoa koji je razvijen kod nas. No,ne lezi vraže,evolucionisti tvrde da se život uopšte ne mora razviti na način na koji se razvio kod nas. Šta onda? Šta da radimo ako je moguće da negdje postoji neki mali zeleni čiji organizam nije zasnovan na ugljeničkoj bazi? Možda na azotu ili nečemu...
Sad se prisjećam jeftinog filma sa Dejvidom Duhovnim u kom vanzemaljce ubijaju Head 'n' Shouldersom jer su neotporni na selen. Baš jer su se razvili na drugoj bazi,ne sjećam se kojoj.
EDIT : Evo i linka. Film je nevjerovatan treš. http://www.imdb.com/title/tt0251075/
Ah,ne bih da budem previše popustljiv prema samom sebi,ali kad već govorimo o vjerovatnoćama,realno gledano,kad uzmeš špil karata od pedeset i dvije karte i podijeliš nasumičan deck (izvadiš sve karte iz špila na sto) vjerovatnoća da će upravo taj špil biti podijeljen je 1 : 10 -68. Pa ipak,za tu mogućnost (vjerovatnoću) ne bismo rekli da je beznačajna. Bezidejno bi bilo tvrditi da je zvog male vjerovatnoće smanjena i mogućnost da se takav neki događaj desi. Ipak je to samo jedan špil karata,jel' de. Brojevi rastu kad unesemo više varijabli,i nesumnjivo je da te vjerovatnoće govore o nečemu,ali nisu posljednja utjeha kojoj bih pribjegao u toku rasprave.
Sve ovo o čemu sam trabunjao na stranu,o tome o čemu govoriš sam razmišljao čitajući sadržaj prvobitnog linka,i apsolutno razumijem šta želiš da kažeš. Vjerovatnoća da za ovih 70.000 godina (ipak uzimam nešto veći period od tebe) stupimo u kontakt sa nekim opskurno je mala. Još je komičnija vjerovatnoća tzv. alien designa,no,ne želim da se uplićem u nešto u šta ljudi vjeruju.
Ostaje nam da povremeno gledamo u zvijezde i nadamo se da ćemo prije ili kasnije moći razumjeti bar uncu toga u šta gledamo.
Last edited by Čika Džo; 06-06-10 at 03:30.
"And if they didn't believe me, they believe me now."
NASA scientists found evidence of life on Titan, Saturn’s largest moon. This was discovered by the spacecraft “Cassini”, which delivered two reports.
According to the experts the “data provided by the spacecraft, was analyzed despite the chemical complexity of the surface of Titan, the only known moon that has a dense atmosphere. Its surface is steep and it formed by mountains, lakes and rivers, leading astronomers to say that this moon is the closest to Earth in the Solar System. Were detected organic elements and chemicals in Titan, but the planet is no formed by liquid water, but methane, as scientists suspect life on Titan is based on methane. “
The first report published by “Dailymail”, says that “the hydrogen flowing in the atmosphere of Titan, disappears into the surface, which could say that this hydrogen is breathed by the aliens.”
The second report states that “there is a lack of certain chemicals on the surface of Saturn’s moon. This evidence comprises two very important and necessary conditions to exist in Titan’s methane-based life. “
Chris McKay, NASA astrobiologist declared to “Dailymail” that “If these signals are converted into a sign of life, it is doubly interesting because they represent a second way of life that had nothing to do with water based life we know on Earth.
Scientists believe that “More heat from the sun on Titan is necessary so that living conditions are absolutely ideal.”
Professor John Zarnecki, of the ‘Open University’, said that “within four billion years, when the sun grows bigger, Titan will be a paradise.”
Habl <3 ,što bi rekle fejsbuk tinejdžerke.
Evo malo informacija o jednom od najvažnijih poduhvata modernog čovjeka.
http://hubblesite.org/
http://www.bbc.co.uk/programmes/b0074rkg
Ovaj dokumentarac je sjajan,a o Hablu imate sve na prvom linku. Nisam našao link za download,snaći ćete se već.![]()
"And if they didn't believe me, they believe me now."
Red velicina, đe smo mi.
![]()
Izvinjavam se zbog loseg google prevoda.
Zemlja je formiranje, zajedno s drugim planetama u Sunčevom sustavu. Zemlja se rađa, život je buđenje. Prvi Ploče se počinju kretati. Gljiva, biljaka, životinja i organizama razvijaju i atmosfera postaje obogaćen kisikom.
Andromedan učio povijest
Drevne rase, poznate kao osnivača, tko je i Andromedans the Pleiadians smatramo da su drevni utrke zove paa Tal, na inženjering programa kojim okruženja planeta i terra-oblikovanje je učinio. Oni su događaj ovaj to bi ove planete i zvijezde solarni sustavi pogodni i pogodan za stanovanje i za život organizama, vraćanje ekosustava koja su ispunjena vodika, kisika, metana i amonijaka. Ekosustavima, neki su kisik, neki su metan, neki su amonijak, a neki su vodika. To su sve plinove za uvođenje i kolonizaciji mikroorganizama, manites i sve vrste životnih oblika. Isti odgovor strojevi i bombardovanja kometa i planetoidi promijeniti rotaciju i kemiju planeta. Mi ćemo doći do self-odgovor strojevima ovdje u malo.
Praksi i inženjering uklanjanja mjeseca mijenjati rotaciju planeta i kretanju planeta bliže i dalje od svojih sunca bilo smanjenje ili povećanje zračenja primljene od strane planeta. Sada želim da znate da taj specifičan inženjering sudbina planeta kreće bliže i dalje od sunca, pokretnih mjeseci, dodajući mjeseci je praksa da je apsolutno u punom zamahu i danas u cijeloj galaksiji i u drugim galaksijama. To je solarni sustav zgrade. To se događa puno.
Postoje utrke, čak i Andromedans, koji su u stanju stvoriti sunčevog sustava.
Svi projekti, čini se, bili su dizajnirani za ulazak mnogih zvjezdanih sustava i mnogih planetarnih tijela pogodan za stanovanje organski život. Malih strojeva su otkrili da su građene tako davno da nitko zapravo ne zna za sigurno koji im izgrađen. Oni se ne mogu ponoviti i nitko ne zna točno kako su izgrađene.
Dat ću vam primjer Andromedans. Andromedans su oko 43 do 45 sto godina naprednija nego što smo tehnološki. To je u našim godinama. Godina za nas jednako 365 dana. To je jedan rotacije oko Sunca. The Andromedans računati godina u potpuno drugačiji način. Zapravo gotovo sve vanzemaljaca učiniti. U njihovu pojmu dobi, što oni smatraju godinu dana, kada se svaka stanica u tijelu je u potpunosti duplicirati, replicirati . Sada, ako mi je da je godinu dana će biti jednaka na sedam godina u našem tijelu.
Potrebno je približno 34 godina za svoje tijelo u naše vrijeme to odgovor svaka stanica u tijelu. Tako da je teško dati točan datum kada kažu nešto dogodilo da ga stavite u naš vremenski tijek godina. U stvarnosti, ako kažem da je 4000 godina prije, to je puno više od toga. Ali, oni su imali vrlo teško objasniti da mi u našoj zemlji vrijeme, jer se ne bave koncept vremena. Oni jednostavno ne. I'm dajući vam ti brojevi u zemlji godina, samo da vam dati ideju o tome kako se ogromne naše povijesti.
Iznenađujuće ovih strojeva i dalje raditi. Strojevi nemaju naziv na engleskom jeziku. Oni dont 'ravan imati simbol koji možemo razumjeti. On je objasnio mi da je anti-materija rublja. Stvara tvari. Ona stvara molekule koje se tada stvara atome, koji se tada stvara tjelesnost. A ovo su stvarni strojeva. Oni su poput računala gdje možete ga programom za ono što želite, a ovaj stroj doslovno će ga roditi i očituje se, a tu je, fizički tamo.
Ako svaki od nas je imao jednu od ovih strojeva, to bi bilo kao na lutriji svaki dan. Mike voli raditi VWs. On je mogao napraviti sebi novi VW čim novim modelima izašla, čim je znao što želi. Sam mogao stvoriti Babysitter, tako da moja supruga i ja mogao ići van. Očigledno je sedam od tih stvarno rade i sedam različitih rasa ima jedan. To su arheološkim nalazima, otkrićima, te strojeve za izradu atoma, u nedostatku bolje riječi. Tu je jedan ovdje na planeti.
Oni su također otkrili napredne izgradnju kompleksa, vrlo velike strojeve i potpuna terra oblikovanje ekosustava. Earthlike organski život mnogo je rjeđi od vodik ekosistema u našoj galaksiji, jer smo ograničeni, kisik (O 2) ekosustava, ograničeni su na geološkoj prisutnosti vode. Za O 2 oblika života, što je sve na ovoj planeti, tamo mora biti voda. Najdragocjenijih stvar koju imamo je na ekosustav, naše biosfere. Druga najcjenjenija stvar koju imam je, naravno, voda.
![]()
Nastavlja se..
Kada smo doći do Nibiru , cijeli naš planet nekad svježe vode. Oceani su salinated. I bilo je Nibiru od zvijezde sustav Volar koji je to učinio zato što su htjeli kontrolirati vodu. Oni slana mora. U vrijeme kad je ovo bilo samo 4% pitke vode, te su imali potpunu kontrolu nad njom. Trebalo je 36 godina u potpunosti salinate oceana. I to je također dala vrijeme za sve oblike života u vodi za prilagodbu vrlo sporo. Ali mi nisu mogli piti vodu nakon toga.
To je sve u našim godinama, da je jedini način na koji ja predstavit će za vas, u suprotnom će se previše zbunjujući. Vodik ekosustavi su mnogo više izobilju kao što je metan, jer oni nisu komplicirani ekosustava. O 2 ekološki sustavi su vrlo složene, najveći kompleks u galaksiji. Arheološki dokazi, zapisi i legende ukazuju na Osnivači, the Tal paa , kao kreatori i pazitelji ove galaksije. Taj nestanak i / ili prestanak osnivača, kako se čini namjerno. A što to znači, kako je objasnio mi je, svi znamo što znači nestanak. Na Andromedans, kada se odnose na izumiranje, ako nema fizičkog rekord od njih na trećeg denziteta, oni su izumrli na trećeg denziteta. To ne znači da su oni otišli. Moglo bi se da su uzašao ili evoluirati na višu frekvenciju ili oni pao dolje na veće frekvencije za stvaranje trećeg denziteta i kada su učinili oni lijevo. Ali oni su izumrli na trećeg denziteta.
U šerif ovaj određene informacije da ću biti dijeljenja u idućih godinu dana važno je pokušati se protežu sebe da misle holographically ovdje. Ima toliko implikacije na ovu obavijest i teško je pokušati izraziti da je engleski jezik je tako, jer ograničava, pokušati dati koncept kako to sve učinio.
Kad paa Tal očito lijevo prema arheološkim rekord, drugim oblicima života, živih oblika života, gmizavac, ljudski, plasmic, metan oblika života sve je počelo da se pojavi, a onda se pojaviti u našoj galaksiji u punom obliku. Sada samo mislim o tome, što se pojavljuju u punom obliku. To znači da su došli od negdje drugdje ili su ih donijeli iz negdje drugdje. Nije bilo milijuni i milijuni godina evolucije u ovu. A to je isti problem da naši arheolozi na planeti Zemlji. Pišu espousing evolucije, ali ne postoji samo nema dokaza evolucije u geološkim, arheološkim rekord. Postoji jednostavno nije.
Stvari koje se pojavljuju u potpunosti formirana. To je iznenađujuće stvari.
Sada su paa Tal arkanđela, su paa Tal bogovi?
Nitko ne znaju što je razlog zašto oni samo ih je navesti kao osnivača, jer oni ne znaju. Oni ne znaju. The Andromedans velim da je "stvaranje", "kreator". Oni su, u svojim tradicijama, kažu da ne nosite frekvenciju dominantnog mužjaka. Prema njihovom mišljenju, nosi dominantna ženka frekvencije. Prema njihovom mišljenju, i kažem vam da su pravi muškarci, stvoritelj je božica. To ne postoji. Tako smo duhati kroz taj.
Paleozojske ere, 554 milijuna godina do 245 milijuna godina: dramatične eksplozije različitih, više-celled životinja. Oni su stavili da zbog odjednom sve je tu, to je u geološkoj rekord. Oni ne znaju kako je dobio tu, gdje je došao iz, ali je tamo, tako da oni jednostavno reći: "Pa, upravo je eksplodirala, tu ga!"
Sve te različite stvari pojavljuju niotkuda. Vrste se pojavljuju sa svim živim životinjama i vrstama pojaviti u roku od nekoliko milijuna godina. Opet, ne postoji evolucijski proces ovdje. Oni samo početi ih vidjeti u arheološkim zapisima, a svaki postojeći na različitim dijelovima našeg modernog kontinenata.
Sada u to vrijeme da je to događalo, Sjeverni i Južni pol su bili drugačiji. Planet je doslovno leži na njezinoj strani. To je već imao pola smjene, jedna od njegovih mnogih pola smjene. Ovo je mjesto gdje fizički sjevera i južnog pola okretati se obično nakon pomak magnetskog pola, ako se radi na vlastitu. Ako ne to učiniti na vlastitu, jer to je planetoid ili asteroid je hit planeta, napravio uvaljati ga i onda ono što se događa, magnetski motke ili će to s vremenom ispraviti i napraviti planeti rotiraju natrag, ili magnetnih polova će uslijediti. Ne razumijem da je mehanika.
Zapadnoj obali Sjeverne Amerike ran istok i zapad duž ekvatora. Afrika je Južni pol. Odjednom, u tom razdoblju 245 milijuna godina prije, 90% svih morskih i životinjskog svijeta izumire: životinjski svijet, a ne biljnog i životinjskog svijeta, morskog i životinjskog svijeta. Vi mislite da bi, ako se nešto dramatično dogoditi da će sve biti pogođeni.
Ali to nije ono što se dogodilo. Bilo je sisavac i životinjskog svijeta. Istog razdoblja, 544 milijuna do 245 milijuna: ET povijest, povijest ET Andromedan. Utrke u Sunčevom sustavu počeo razvijati putovanje svemirom. Većina su samo u mogućnosti da putuju unutar svojih zvjezdanih sustava. Neki, međutim, su u mogućnosti da putuju izvan svojih sustava i počeli su kontaktirati i otkrivanje drugih kultura.
Početak trgovine u zvjezdanih sustava počinje. Trgovačke rute su uspostavljeni i pregovara. Razmjenu tehnologije je počeo i razvoj novih sustava prostora putovanja je također počeo jer sada prostoru kolonije, različitih rasa koji su uspostavljeni da se ovdje dođe u potpunosti formirana imati podoba vanjska strana kako da biste dobili od svoje planete, a sada su su u razgovoru s drugim ljudima dobivanje različitih perspektiva i dijele ideje i dijeljenja mišljenja.
Nisam dodirnuo na ovaj i neću se dotaknuti ga u ovom predavanju, no bilo je i mnogo nesporazuma koji je otišao na ovdje, pogotovo između vodika kultura i O 2 kulturama. A ja ću objasniti zašto je bilo nekih nesporazuma kasnije, kada smo dobili u ovom.
Ugovori koji se kovao između zvijezda i rasa. Jedan od određene rase živih bića koja je bila puno napredniji u prostoru putovanja, krenuo u istraživanje galaksija, koji je Alfa drakonski , Ciakar. Oni su bili prvi, prema Andromedans, da zapravo sići planeta. I oni su bili u to vrijeme najnapredniji.
Oni su nevjerojatno utrku ... Oni su samo neke nevjerojatno smiješno predrasude i pristranosti. Ali to ne uzeti ništa od činjenice da kultura su učinili neke nevjerojatne stvari i mnogo drugih rasa imati što naučiti iz njih. Njihov prostor obrta, u to vrijeme, bili dubi mjeseca i planetoidi koje su obnovljene, izgrađena van, stvorili vlastite interne ekosustava i opremljen pogon. Neki od koji koriste gorivo, što nije ulje kao što smo ovdje, ali to je bio nekakav gel koji je miniran u njihove zvijezde sustava. A oni stvorili kinetičku energiju motora, to je vrsta struje u mom razumijevanju.
Mezozojske ere koja je 245 milijuna godina do prije 65 milijuna godina:
Zemlje povijest
'Mezozoika' znači srednje životinja. To je vrijeme u kojem se svijetu faune drastično promijenila. To nije mijenjao prije, ali sada odjednom on ne. I veliku promjenu u zemaljskim vegetacijom. Dinosauri evoluirali, dobro, oni se pojaviti iz nigdje, te razvijati u trijasu i onda juri Ere, tek tada postati izumrle. drugom planetu udarca asteroida hitova Zemlje u Atlantski ocean off obali što je danas poznato kao Columbia .
Sada, oni su namjerno?
Nitko ne izgleda kao da znaju da su ili ne. No, ono što je zanimljivo je da svaki put kad se planet dobiva hitova s asteroida ili postoji pomak polova, tu je radikalnu promjenu u Zemlji ili njegova ekosustava i što se događa je postaje sve više i više prijateljski za ljudski život. 244 milijuna godina prije mi jednostavno ne može živjeti na ovom planetu. Bilo je samo previše stvari vani da bi povrijediti nas.
Izvanzemaljske Povijest
245 milijuna godina prije to prije 65 milijuna godina: Mnogi planetarne civilizacije su puni putovanje svemirom. Međuplanetarne trgovina je iznimno [dobro] uspostavljen, a potreba za prirodnim resursima povećava i uzrokuje istraživanje galaksije napredne živih bića. Space travel je u tijeku i trgovini za više od 17 milijuna godina zemlju u ovom trenutku, 17 milijuna godina. Pogledajte što smo ostvaren u 4000 godine. A znamo da se održavaju se i mi isto tako znamo da postoji tehnologija koja je bila skrivena od nas.
Većini dobro poznata zvijezda utrke su Ciakar Alpha Draconis ili Draco, Orion zvijezda civilizacija i zvijezda Vega Lira sustav. Kolonizacija je u punom zamahu. Mnogi savezi planetarne postaviti pravila kolonizacije i dopiru sve dalje i dalje u galaksiju. Dakle ovdje 245 milijuna godina prije naše zvijezde braća, naši preci, jer su oni, jer mi smo zbroj tih 22 utrka, naši preci već svemirskih putovanja ... Bili su postavljanje pravila kolonizacije među sobom. To je jednostavno nevjerojatna mi.
Otkriće prostora autocesta, ono što naši znanstvenici teoretiziraju postojati kao crvotočine. Ima prostora autocestama. Otkriće tih je napravio u tom razdoblju. Do danas, 17 otkriveni su u našoj galaksiji sam, 17 crvotočine. A za one koji ne znaju što se radi o, to je našoj galaksiji [bodova star shema], male točkice su zvijezde, a ono što imaju su tunele koji idu u različitim dijelovima galaksije. Samo da vam malo primjer ... naši znanstvenici pretpostavljaju da ako možete iskoristiti onu ti si na drugoj strani galaktike ni u kojem trenutku, u treptaju. Kao i film " Stargate ".
Nekoliko od tih povezati s drugim galaksijama. I svi mi moramo pretpostaviti da je barem jedan od tih povezivanja tunela bi se to Andromedan Galaxy, koji će biti više ovdje. Na taj način imate rupa, imate rupa ovdje, sada imate način da se ovdje, nevjerojatno brzo. Pa to nije situacija u kojoj ste dobili u vaš raketna i po vremenu dođete do odredišta svi mrtvi za starost, jer je Galaksija je ogromna i to je širi sve vrijeme.
Ali, kao što galaksiju prošireni su mnogi od tih cijevi usmjerene vremena, to je Andromedan perspektive onoga što je crvotočinu: cijevi usmjerene vrijeme. Ne mogu objasniti to za vas bilo više od toga. Imam neke primjedbe koje su još uvijek pohranjena daleko u pohranu jedinicu u drugoj državi gdje su imali da se stavi za sigurnost i nisam ih dobila još. U stvari postoje tri kutije bilješki, neka se ni ne ide tamo.
Neke od tih cijevi su popucali, drugim riječima, što su galaksije prošireni, bilo je u tim oštećenjima crvotočine, ili prostora autocestama. Nema galaktička utrke do danas, a to je kao od prije 11 mjeseci Zemlji vrijeme, znao kako su izgrađene i tko ih je sagradio i ne mogu se popraviti, jer ne znamo kako su izgrađene. Nitko ne zna kako su izgrađene. Tu je pretpostavku da su mnogi Osnivači ih je stvorio. Koji je način kako su bili u mogućnosti napraviti sve terra-oblikovanje i eko-objekt u galaksiji u pripremi za život koji će biti predstavljen ovdje.
Postoji pretpostavka da je taj koji ju je sagradio. Istina je da mi zapravo ne znam sigurno. To se moglo izgraditi netko od prije njih, ne znamo. Prema Andromedans, trećeg denziteta, kao što znamo, je 21 milijardi godina. Svemir koje znamo, što uključuje sve od dimenzija, je 21 trilijuna godina stara u Earth godina, što je zapanjujući broj.
Prema Andromedans samo dvije od crvotočine nisu prelomljen u našoj galaksiji. Tako od 17, dvije su još uvijek u potpunosti operativno. Kao što je povećana trgovina, širenje oblika života također se odvija. Eksperimentiranje presađivanja životnih oblika i vegetacije je u punom zamahu. Sada ćemo se vratiti na datume.
245 milijuna do 65 milijuna godina prije
Naši preci su sada svemirski presađivanja vegetacije i životnih oblika od drugih sustava u druge zvjezdane sustave. Presađivanje oblika života je samo život koji ima potencijal. Sada ono što njihov stvarni definicija onoga što taj potencijal je, ne mogu vam reći jer ne znam. No, prema Moraney taj potencijal može samo razvijati u složenim ecologies. I daleko najsloženije ekologije ili ekosustav u galaksiji je O 2, kisika temelji, što je ono što smo mi. Zaista složenih ekosustava javlja samo u relativno malen broj planeta u galaksiji.
A da bi moglo biti nekoliko milijardi planeta, ali kad se uzme u obzir koliko je sunca i koliko su stvarni zvjezdanih sustava imamo, to je u stvari, mali iznos, iako nam bismo reći: "Bože moj, tu je dvjesto milijarde zemlja vani? "To je zapanjujući broj za nas. No, u velikom opsegu stvari je to zapravo vrlo male količine, jer se vodik ekosustava daleko van izvagati sve ostale.
Iz toga slijedi da složene, široke ekosustav planeta je sljedeći najvredniji stvar u svemiru do svijesti. Vrsta, međutim, doći i otići. Ali doista bogata biosfere će trajati sve dok nije ugrožena. Dinosauri, ptica, voćke su donijeli u naš Sunčev sustav i transplanted na tri ekosustava u našem Sunčevom sustavu. To su: Zemlja, Mars i Uran.
Sve razvijene izvanzemaljske rase su već utisnuli svojim civilizacijama koje očuvanju bio-sfera bila i je jednostavno nužnost. To je 245 milijuna do 65 milijuna godina prije. Oni su već nastave svoju djecu o očuvanju ekosustava.
Cainozoic Era: prije 65 milijuna godina do danas. Mi smo idući u dobiti kroz ovo i onda ćemo dobiti stvarno dolje u neke zabavne stvari.
Zemlje poučeni Povijest
Ponekad se naziva doba sisavaca, jer su najveći kopneni sisavci životinje i pokazao se u ovom trenutku. Također je pozvao starosti biljaka, u dobi od insekata, u dobi od ribe i starosti ptice.
Andromedan poučeni Povijest
Naš solarni sustav je posjetilo više i više. Tri vrlo složeni ekosustavi postoje ovdje već, smo već pokriven da. Prvi stalni self-sadržane bio-sfere, zove "Eden", a ja ću koristiti tu riječ, jer to je ono što Orionova to zove, to je ono što Nibiru to zove, i to je ono što Pleiadians to zove. E-Den, koja je poput vrta. To je potpuno transplantable bio-sfere, ima sve što im je potrebno da postoji negdje drugdje.
Mi dont 'stvarno poštovati kako pametni su naši preci, jer oni ne moraju uvijek putovati u vrlo velik prostor plovila. Ali ono što su naučili učiniti je putovati svjetlo i pobrinite se da sve što ga je što im je potrebno da su ili oni mogu rasti. Sada, gotovo svaki majka brod unutarnje ecosphere. Vidimo izviđač plovila.
Vidimo četiri, pet, sto Mile plovila. Sto mile plovila mogu imati neku vrstu ecosphere unutar nje, jer ima posadu i da posada mora jesti, tako da će stvoriti park-like postavka i ecosphere unutar tih prostora plovila. Većina plovila koje su pogodile Zemlju samo su mali scout brodovi. Ako sto milja matični brod pogoditi Zemlju, imali bismo pola smjene i svi će znati o tome. No, vrlo veliki brodovi, dat ću vam primjer Andromedan mothership.
Oni su potpune sfera i na unutrašnjost, to su cjeloviti svjetovi k sebi. U središtu tih obrta, i oni svibanj imati čak tri, oni će imati ekosustava, park-like, kao velika kao 21 milja. Onaj koji sam vidio bila je 21 milja od jednoga kraja do drugoga. To [the mothership] je 900 milja i za mene doslovno vidjeti svaki centimetar broda koji bi 25 godina, to je kako je velika. Ona je imala sve. U tim parkovima te čak i ne reći da ste bili u prostoru obrta, te će misliti da ste bili u parku, Agora Hills u Kaliforniji, Rocky Mountain National Park, Central Park (iako ja ne bih nužno želite visiti vani), ali bez kriminala.
I oni su potpuno k sebi sve se uzgaja na brodu plovila. Dakle, kad su došli ovdje i oni poslati dolje tim na površinu planeta i oni kažu,
"Ok, mi smo postavljanje Eden, jer si mi ide na dopust tim vas ovdje da istraživanja biljnog svijeta, geologiju planeta, minerala, ono što ima."
Što oni to je da oni doslovno kap ... i više od 12 vrsta antena cilindrične. Oni su biljke ove antene u zemlju, barem milju, u tlo. A kad su ove stvari na flip, povezivanja. A kada se povežu oni stvaraju kupola, kupola frekvencije.
A onda svi oni obaviti je da istovariti biljkama, voćkama, sve što im treba, a to biosferi je točno da odgovaraju njihovim fiziologije. To ne mora previše kisika, to ne mora previše ugljika, to je upravo ono što im je potrebno. To čak može biti vodik jer onda, nakon što odu oni jednostavno nositi prostoru odijelo i mogu otići van i raditi svoj posao. Ali kad se vratio iz radiš svoj posao, oni dolaze natrag u njihove bio-sfere, a to je kao da žive na rodnom planetu. To je ono što sam pričaju, a to je ono što je Eden. To je ono što Richard Hoagland je riječ o sve te godine, sa kupolom strukturama, a to je ono što ove stvari su ove stvari bile za, točno. To je dobre stvari, to mi daje jeza!
Vrlo Prva je osnovana u današnjoj Sjevernoj Americi, uz ono što je danas poznato kao Meksiko-Arizona border New. I to je osnovala i utvrđuje Ciakar, koji su [] vodika temelji oblik života, pa su morali imati nešto poput ovoga. Vodik je plin, to nije nešto što može koristiti. Naš fiziologije ne bi nam omogućiti da diše ga i živjeti u okruženju kao što je to. Ali vodika bića imaju tendenciju da se vrlo velik, malo sporije u pokretu, njihovo tijelo frekvencije, ritmove svoje bio-sustava imaju tendenciju da se mnogo sporije od O 2, a jedna stvar o vodika temelji oblici života je da oni ne mogu ići brže od brzine svjetlosti u prostoru putovanja.
O 2 su bili poznati da idu četiri puta brzina svjetlosti. To je bio pravi problem za vodika temelji bića. U predavanjima godina prije, JA pričati o kako predrasude izvanzemaljske perspektive. Sve predrasude smo, naučili smo. Mi smo formira neke od naših vlastitih, ali početne "ne sviđanje bilo koji od svoje vlastite rase" je predavao nam je tih dečki milijuna i milijuna godina.
Ovaj prvi Eden je stvorena zemlja 899.701 godina od Ciakar u New Mexico / Arizona granice. reptili The dalje fancy desert. Ova kugla je prvi put bio naseljen su već ... reptili civilizacija kastinskog sustava. To je monarhija, ali je isto tako kaste sustav i naći ćete da je to nevjerojatno slični onima u Engleskoj gdje ste plemića. Imate časnik klase, koja je svoje knezove, svoje Earls. Tada ćete imati svoj seljaka koji su učiniti sve prljavi posao, koji je doslovno učiniti sav posao. To je upravo takav.
Prema Moraney, ovaj prvi bio sfere izgradilo je časnik klasi gmizavac bića i oni su prvi da ostane ovdje. Nije bilo stvarne plemića. I još nešto, dodao je on, nakon što je pomislio je da oni ne iskustvo iz djetinjstva. To je vjerojatno razlog zašto oni su svi praćka.
Ratovi ovrhe
U ljudskoj rasi rat za ovrhu u kojem netko, da li je ljudska rasa ili gmizavac utrci ili predah vodika, kisika ili predah ili predah metana ili amonijaka predah. Ukoliko oni prelaze liniju i učiniti nešto tako teška, oni će doslovno idu u rat za izvršenje kazne, za provedbu nešto, ograničenja, oni će to učiniti. Što će se događa ovdje, u našem solarnom sustavu u narednih nekoliko godina je klasificiran kao ratni ovrhe.
To nije policijskoj akciji, oni dolaze na kick butt, jer su prešli liniju. A mi nismo jedina zvijezda sustav, postoje 21 drugih zvjezdanih sustava koji imaju isti problem koji smo vlasništvo.
Oni žele sve regresivni prisutnosti popusta na našu planetu i mjesec, potpuno izvan ovdje, kraj priče, oni ih žele odavde. Ako je istina da bi se mjeseci na Marsu više nije u orbiti oko Marsa i da su oni zapravo u orbiti oko Zemlje, onda nešto većih je o to dogoditi.
P: Nisu li ljudi ih vidim?
AC: Čini se da, ljudi su uzimajući fotografije, a ljudi su gledajući ga. Ja, osobno, nisu, ali ja živim u Denver previše blizu i ima puno svjetla grada. Ali postoje ljudi natrag na istok koji tvrde da su gledajući ih, i ljudi u Europi koji su gledajući ih. Solarna eklipsa u Turskoj, prije nekoliko godina, Europska je novinarima koji su bili uzimajući slike, dobio slike od tih dvaju objekata. A kad su minirani su oni izgledaju točno kao Fobos i Deimos, slijedeći mjesec.
Oni su oboje prostor plovila, stara dubi planetoid pretvoren s ecosphere na unutrašnjost i pogon na van. To je stariji model, možete ih naći na bilo koji dobar auto puno koristi svemirske letjelice. (Smijeh). Prema Moraney, a to je prije mnogo godina prije njihovog navodnog ponovnog ulaska u našu atmosferu ili gravitacijsko polje, Moraney je rekao da je zadnji put da je Fobos posebno, ne spominje Deimos, je ušla u Zemljinu atmosferu ili gravitacijsko polje kada je počeo veliku nesreću .
Tu su sve vrste zapisa prostora plovila letjeti iako prostor u ovom trenutku, William Brambly " Bogovi iz Edena "je u svojoj knjizi. Oni govore o kategorizaciji brodove koji plove kroz svemir pada spora. To je weeding. Želim pokriti nekoliko drugih stvari prije nego što sam doći do drugih rasa.
Dupini i kitovi
U našoj galaksiji su slavljeni kao živa životinja. Oni su briljantne filozofa i pjesnika. A mi mislimo da su samo veliki, glupi riba, ali izgleda oni su apsolutno iznenađujuće, iznenađujuće sisavaca. Oni su divljenje mnogih starih utrka za svoje lijepe pjesme i pripovijedanje. Oni imaju svoju legendu kitova, san, koji je utrku memorije kitova. Tako su pričati priče o svojoj lozi, koji nazivaju "kita san". Ako je čovjek od zemlje čine izumrle te vrste, oni neće imati položaj u galaksiji. (Star Trek).
Neke od ovih pisaca su clued u. ne znam gdje su uzimajući ovaj stvari, ali oni su potpuno biran. A isto za dupine. Mi ne znamo njihov jezik, to je iznimno sofisticiran jezik, više sofisticiran nego engleski jezik. To je trinary jezik, što je razlog zašto mi ne razumijemo, jer smo toliko jednodimenzionalan u našem jeziku.
Kitova i dupina nastao u Labud Alpha. Smaller star systems which orbit around the central suns of Daneb, Sidar, Denaia and Alderia are where they come from. The largest population of whale and dolphin life is right here. Within this collection of smaller stars are thousands of star systems. They wanted to migrate, they wanted to explore other worlds, they wanted to add to the whale dream.
![]()
Nekoliko tisuća godina kasnije, zapravo par sto godina kasnije, Orion osnovana Eden
U Orion dolaze iz Rigel i BETELGEUSE, to je tih sustava ovdje [pokazuje na zviježđu Orion]. Zvijezde nazivamo Rigel, Orion ime za ovaj planet je "Cyclopisis". U njihovom jeziku, to se zove Cyclopisis.
Kad god oni idu na formalnu funkciju galaktičkog događaj gdje ima i drugih zvijezda utrke tamo ... pravi put da su se predstaviti, a to je ono što Andromedans učiniti i očito je tradicija i to je učinio i svima, da li su neprijatelji ili ne su se dogovorili da ove određene uvođenja tradicije, tako da nema nesporazuma. Tako su se stvorili tradiciju i svi su ga se, bez obzira što, to je ono što im je činiti.
Vi se predstavite, te im dati svoje puno ime, bilo koji čin ili uredu, a zvijezda sustav koji ste iz. Dakle, "Alex Collier, otac (nemam čin ili ured), Sol sustava, Terra 3."
To je kako sam ispravno bih se predstavim, tako da tko god ga je da sam ja osobno upoznavanje sa, zna tko sam i gdje sam ja od. Ako ste došljak iz svemira, većina ih je telepatski, dakle, oni su davanje iste podatke, ali kao što su oni daju informacije koje su također treperi zvijezda karata, jer je to ono što je u njihovoj glavi. I druga utrka odmah priznati da je zbog toga što se sve to.
Orion osnovan prvi Eden u ono što se sada zove "Euromani" Kina. Datum: 763.132 godina prije.
Ubrzo nakon toga Capella , također dio Velikog medvjeda, Mali medvjed, Capellans osnovan svoj prvi operativni Eden prije 741.237 godina i njihov je osnovana u podnožju Mt. Yogan na jugu Čilea. ( Cerro Yogan , jedan od najviših vrhova na Tierra del Fuego, diže se samo 2.469 m - 8.100 ft)
![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks