kad sam prije par mjeseci pisao kako je z kranjcar losija opcija cak i od dokazano loseg z filipovica, kad sam rekao da je kval grupa za predstojece evropsko jaca i teza od one za svjetsko... nasli su se neki sajber-pametnjakovici koji su, uz standardno napusavanje nekog ko drugacije misli, unaprijed upisali najmanje 2. mjesto u grupi, cak i licitirali o mogucim protivnicima u barazu i slicne gluposti
porazima od skromnih selekcija makedonije i albanije cg reprezentacija je nazalost samo potvrdila dje joj je trenutno mjesto medju balkanskim fudbalskim nacijama - na samom dnu!
mene ovi losi rezultati uopste ne iznenadjuju, a s obzirom na situaciju i prilike u fscg i domecem fudbalu uopste (mrzi me da opet razglabam o tome) ne vidim da ce se stanje popravljati na bolje u dogledno vrijeme



Reply With Quote







Bookmarks