View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 392 of 2251 FirstFirst ... 2923423823883893903913923933943953964024424928921392 ... LastLast
Results 9,776 to 9,800 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #9776
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je objektivna publika posrana demokratska

  2. #9777
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Treba zatvorit zapadnu tribinu. Pa samo sjever i jug, i iq test na ulaz, neki minimum se mora imat za prolaz.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  3. #9778
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A najjace na jug ispod mene dok su ona djeca prozivala zapad da se javi,pita dijete oca:tata,sto se ne jave ovi sa zapada,a cini mu otac,zato sine sto su na zapad sve albanci......ahahahah kako sam se presmija.....

    Mad dog,nisam to brecanje Simona vidio izasao sam kad je pocela nadoknada vremena,mada se on breca cijelu utakmicu.....

  4. #9779
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    koliko vas je bilo na stadion strucnjaci?
    Bio sam ja, doduše na zapadu. Svjestan nisi koliko je Albanaca bilo. To je nerealno. Dade Albanija go, ja počeh da se nerviram ovamo kad vidim oko mene 50 ljudi skoči da slavi. I to na sektor C, kukavče.

    Ovamo navijali ja, 2-3 momka malo starija što su se pozdravila s mozgom i nekakva đečina s trubom. Ovi počeše da se kurče posle gola, te ih izbismo zamalo. Posijedaše srećom.

  5. #9780
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    E dabogda nam ti te navijaju za Albaniju najveci problem bili.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  6. #9781
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Bio sam ja, doduše na zapadu. Svjestan nisi koliko je Albanaca bilo. To je nerealno. Dade Albanija go, ja počeh da se nerviram ovamo kad vidim oko mene 50 ljudi skoči da slavi. I to na sektor C, kukavče.

    Ovamo navijali ja, 2-3 momka malo starija što su se pozdravila s mozgom i nekakva đečina s trubom. Ovi počeše da se kurče posle gola, te ih izbismo zamalo. Posijedaše srećom.
    :lolblue::lolblue:


    mora da si neka zesca faca cim su se prepali kad su vec svjesno isli na zapadnu tribinu

  7. #9782
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jbg, ista stvar je kad neko iz Crne Gore navija za Albaniju (protiv CG) ili za Srbiju (protiv CG) ili za bilo koji zemlju protiv one u koju je rođen, u koju živi, u koju leb jede... To je jednostavno tako. Ja ti ipak ne bih rekao da je bolest, ali jes neki đavo.

    Igru CG neću ni komentarisat, Albanija je bila bolja i zaslužena pobjeda.

  8. #9783
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Za mene je normalno da Srbin,Hrvat,Albanac iz Crne Gore navija za svoju drzavu.
    Ne vidim u tome nikakav problem iskreno
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  9. #9784
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spidey131 View Post
    :lolblue::lolblue:


    mora da si neka zesca faca cim su se prepali kad su vec svjesno isli na zapadnu tribinu
    Ušli su bez karte. Čak su dvojica sjedjela i na našim mjestima. Nije bilo teorije da smo se mogli normalnim ljudskim gestikulacijama i crnogorskim jezikom dogovorit da se pomjere, jer mi zaboga imamo karte. No su mi pokazali da $edem pored njih na neka prazna, pošto su bili prevelika gospoda da bi ustali. O tome koji parfem koriste, neću javno. :mrgreen:

    Šalu na stranu, bilo vas je više nego nas sinoć na stadionu.

  10. #9785
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Za mene je normalno da Srbin,Hrvat,Albanac iz Crne Gore navija za svoju drzavu.
    Ne vidim u tome nikakav problem iskreno
    To jeste,ali onaj koji je rodjen i koji zivi da on navija za Srbiju nije normalno,a vecina onih koji navijaju za Srbiju,rodjeni su odje i zive odje,to valjda mozes da primijetis...
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  11. #9786
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ja se pitam sledece, i 19 casova, dolazim na red da kupim kartu...kazem jednu za sjever?NEMA PRODATE!!!
    Dobro dajte jednu na JUG???nemaaaaaaa, IMA SAMO ZA ZAPAD...1dOBRO DAJTE MI ZA ZAPAD...

    E SAD...dje su karte???posto neko spominje navijace...neko zapad, neko igrace, neko igru..gdje su karte za sjever????MOLIM ODGOVOR AKO NEKO ZNA???


    P.S. MOJ PREDLOG ZA ULTRASE TJ KUB NAVIJACA, KAO U VARVARE, FINO PRETPLATNA KARTA TJ CLANSKA...5 EURA GODISNJE, JER NEMA PUNO UTAKMICA...I NA SJEVER SE MOZE UCI SAMO SA CLANSKOM KARTOM!!!!!!!!!!!!I UZ NJU KUPLJENOM KARTOM ZA TAJ MEC....PA DA VIDIMO KOLIKO ZAISTA IMA NAVIJACA...A NE SAD PREPUCAVANJA OVO ONO...

    JA SAM BIO NA ZAPAD I NAVIJAO...SKAKAO KO LUD...I STA SAD???
    :)

  12. #9787
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    a ja se pitam sledece, i 19 casova, dolazim na red da kupim kartu...kazem jednu za sjever?NEMA PRODATE!!!
    Dobro dajte jednu na JUG???nemaaaaaaa, IMA SAMO ZA ZAPAD...1dOBRO DAJTE MI ZA ZAPAD...

    E SAD...dje su karte???posto neko spominje navijace...neko zapad, neko igrace, neko igru..gdje su karte za sjever????MOLIM ODGOVOR AKO NEKO ZNA???


    P.S. MOJ PREDLOG ZA ULTRASE TJ KUB NAVIJACA, KAO U VARVARE, FINO PRETPLATNA KARTA TJ CLANSKA...5 EURA GODISNJE, JER NEMA PUNO UTAKMICA...I NA SJEVER SE MOZE UCI SAMO SA CLANSKOM KARTOM!!!!!!!!!!!!I UZ NJU KUPLJENOM KARTOM ZA TAJ MEC....PA DA VIDIMO KOLIKO ZAISTA IMA NAVIJACA...A NE SAD PREPUCAVANJA OVO ONO...

    JA SAM BIO NA ZAPAD I NAVIJAO...SKAKAO KO LUD...I STA SAD???
    Svaka cast,KUPICU TU CLANSKU I DA JE 10 ILI 15e...
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  13. #9788
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ušli su bez karte. Čak su dvojica sjedjela i na našim mjestima. Nije bilo teorije da smo se mogli normalnim ljudskim gestikulacijama i crnogorskim jezikom dogovorit da se pomjere, jer mi zaboga imamo karte. No su mi pokazali da $edem pored njih na neka prazna, pošto su bili prevelika gospoda da bi ustali. O tome koji parfem koriste, neću javno. :mrgreen:

    Šalu na stranu, bilo vas je više nego nas sinoć na stadionu.
    sto nisi proba na engleskom, kad su vec koristili tako dobre parfeme

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post


    P.S. MOJ PREDLOG ZA ULTRASE TJ KUB NAVIJACA, KAO U VARVARE, FINO PRETPLATNA KARTA TJ CLANSKA...5 EURA GODISNJE, JER NEMA PUNO UTAKMICA...I NA SJEVER SE MOZE UCI SAMO SA CLANSKOM KARTOM!!!!!!!!!!!!I UZ NJU KUPLJENOM KARTOM ZA TAJ MEC....PA DA VIDIMO KOLIKO ZAISTA IMA NAVIJACA...A NE SAD PREPUCAVANJA OVO ONO...

    JA SAM BIO NA ZAPAD I NAVIJAO...SKAKAO KO LUD...I STA SAD???
    Quote Originally Posted by daniloo_9 View Post
    Svaka cast,KUPICU TU CLANSKU I DA JE 10 ILI 15e...
    :lolblue: Dzoni cudo ti nisu dodijelili iz staba koju kartu... mislio sam da si veci autoritet :mrgreen:

  14. #9789
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spidey131,mangup si neki a?
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  15. #9790
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spidey131 View Post
    sto nisi proba na engleskom, kad su vec koristili tako dobre parfeme





    :lolblue: Dzoni cudo ti nisu dodijelili iz staba koju kartu... mislio sam da si veci autoritet :mrgreen:
    ne trazim ja nikome kartu vec je kupujem kao sav normalan svijet!cekam u red jedan po jedan...
    i ako nemas sto pametnije reci..molim te izgubi se u vidu magle
    :)

  16. #9791
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Od svega sto sam nocas vidio, izdvojio bih Simonovu izjavu, potpisao bi i sledeca dva poraza za pobjedu protiv Velsa.
    Kvalifikacije su jedino vazne, dzaba da u prijateljskim i Brazila pobjedis...

  17. #9792
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vukasin Micunovic View Post
    Kvalifikacije su jedino vazne, dzaba da u prijateljskim i Brazila pobjedis...
    pa jesu kvalifikacije vaznije to je jasno svima, ali prijateljske ipak donose BODOVE...pobijedi englesku i brazil u prijateljskim dobices 300 bodova, i popeces se za 15 mjesta na rang listi, tako da je vrlo bitno pobijediti i u tim mecevima, prestiza nekog radi eto...
    :)

  18. #9793
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ljudi, vidite li da je Spidey neki Ufov brat od strica, ili nešto... ne primajte se. :mrgreen:

    Inače, neshvatljivo je da KOTORANI dolaze da bodre reprezentaciju, a Podgoričana nema nigdje.

  19. #9794
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    a ja se pitam sledece, i 19 casova, dolazim na red da kupim kartu...kazem jednu za sjever?NEMA PRODATE!!!
    Dobro dajte jednu na JUG???nemaaaaaaa, IMA SAMO ZA ZAPAD...1dOBRO DAJTE MI ZA ZAPAD...

    E SAD...dje su karte???posto neko spominje navijace...neko zapad, neko igrace, neko igru..gdje su karte za sjever????MOLIM ODGOVOR AKO NEKO ZNA???


    P.S. MOJ PREDLOG ZA ULTRASE TJ KUB NAVIJACA, KAO U VARVARE, FINO PRETPLATNA KARTA TJ CLANSKA...5 EURA GODISNJE, JER NEMA PUNO UTAKMICA...I NA SJEVER SE MOZE UCI SAMO SA CLANSKOM KARTOM!!!!!!!!!!!!I UZ NJU KUPLJENOM KARTOM ZA TAJ MEC....PA DA VIDIMO KOLIKO ZAISTA IMA NAVIJACA...A NE SAD PREPUCAVANJA OVO ONO...

    JA SAM BIO NA ZAPAD I NAVIJAO...SKAKAO KO LUD...I STA SAD???
    Covjece, vidis li da niko ne dolazi i bez pretplate i clanske karte?
    A ta solucija bi bila dobra jedino za "velike" protivnike.

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Inače, neshvatljivo je da KOTORANI dolaze da bodre reprezentaciju, a Podgoričana nema nigdje.
    Istina ziva.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  20. #9795
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ljudi, vidite li da je Spidey neki Ufov brat od strica, ili nešto... ne primajte se. :mrgreen:

    Inače, neshvatljivo je da KOTORANI dolaze da bodre reprezentaciju, a Podgoričana nema nigdje.
    sramota je gradjane i pg, i crne gore da uzmu sal i skandiraju nesto...ebi ga...sminkeraj svudje...
    :)

  21. #9796
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Covjece, vidis li da niko ne dolazi i bez pretplate i clanske karte?
    A ta solucija bi bila dobra jedino za "velike" protivnike.



    Istina ziva.
    oces da ti kazem zasto niko ne dolazi, zbog nasih POSRANIH MEDIJA, dana, vijsti, pobjede, raznih tv stanica itd...kada bi uradili spotove, pjesme, reklame, vjerovatno bi kult navijaca rastao iz dana u dan..tako je srbija uradila u zadnjih godinu dana, puni su im stadioni, a do prije 2 godine ni srbiju niko nije gledao, kao nas sad...
    MEDIJI SU GLAVNI KRIVCI, bitno je da imaju tu politicku skolu pisanja, pa su i sportski posrani novinari poceli da vrijedjau, kritikuju, izmisljaju itd...rekao bi cojek to su fudbalski i navijackis strucnjaci, pola novinara nema ni srednju skolu...
    Drug, treba mediji da se oglase, da nasi poznati likovi, snime spotove, reklame, da se malo narod osvijesti, da ne zivi kao zatvoreno, vec da uziva, makar u te 3-4 utakmice fudbalske, da se napuni stadion, da svi pjevaju....kad bi dobili brazil, poceli bi svi da dolaze, ili ne daj boze da se kvalifikujemo svi bi trazili kartu...za sledece kvalifikacije...
    ovo je tezak narod drug...ali mediji su nam toliko losi, da je to strasno...
    :)

  22. #9797
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nema narod osjecaj koji ima svako normalan, da igra reprezentacija.

    70% naroda dolazi da vidi Italiju, Englesku, Irsku, Bugarsku a ne Crnu Goru.
    I onda mi dodje "vjerni navijac" i stane pored mene i navija protiv Engleske. Pi!
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #9798
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Za sve krivim crnce i klubove!
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  24. #9799
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    U pravu je Mad dog KO, nama treba nešto poput ovoga:





    Da se vrti na televiziji između dnevnika i jedno uru vremena pred početak utakmice.


    ...''na Jadranu i Tari,
    na Pivi i Morači,
    nek se slavi cijeli dan i noć..''


    :lolblue:

  25. #9800
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ne znam cemu se nadate kad necemo bit nikad takvi navijaci kao srbi ili hrvati nego prdnjave jedne obicne ka estonci ili gruzini
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

Page 392 of 2251 FirstFirst ... 2923423823883893903913923933943953964024424928921392 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •