View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 390 of 2251 FirstFirst ... 2903403803863873883893903913923933944004404908901390 ... LastLast
Results 9,726 to 9,750 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #9726
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koji cete klub uzet od naredne sezone..VI, treneromajstori......

  2. #9727
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,761
    Thanks Thanks Given 
    9,179
    Thanks Thanks Received 
    6,631
    Thanked in
    2,599 Posts

    Default

    fatic ne na beka nego u vezni red, neki trkac prijeko potreban pa makar iz afrike ga nedje dovodili, basa i bojovic sto prije......
    vucinic, znate kako ljudi vidi se da on ima volje i trazio je barem 5 puta loptu ali nikako da mu je uspiju dodat, jedina zamjerka je nocas bila kada je nije dao novakovicu pri kraju a ovaj bi dosao sam na golmana. Vucinic nista ne znaci ako nema ko da mu da dobru loptu. Iskreno skoro sve je golove dao iz prekida i onaj petom na klasu protiv estonije kao i odlican gol protiv italije kad mu je neko ubacio odlicnu loptu. Ali nazalost od te utakmice mu se ljudska lopta nije bacila...

  3. #9728
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Božović je mnogo bolji golman od Poleksića. Za klasu. Ako ne i više.

    Ahahahahaha... E ne mogu da vjerujem da je ovo rekao cho'ek koji prati fudbal..

  4. #9729
    Join Date
    May 2010
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bassflora View Post
    Koji cete klub uzet od naredne sezone..VI, treneromajstori......
    aj ne smaraj svako ce se slozit da trebaju promjene i to odma

  5. #9730
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Sredine nema...
    A Romina zvezdica hoda/sheta po terenu 60 od 90 minuta tuzhno.
    Dzudovic no comment...***** ti rusku ligu i tim koji je bio prvi 10tak kola u kom je on stub odbrane maxe...

    Iskreno se nadam da ce to izgledat bolje sa Joveticem, Drincicem, Bashom, Damjanovicem (izmislio fudbal za Djalovica u svakom sluchaju).

    E sad druga je stvar shto treba nova/mladja krv pod hitno u odbranu/sredinu zvati Bojovica/Savica/Tomashevica mislim da ce se svako normalni slozhit da gorih od Bataka i Dzudovica ne mozhemo nac...
    Sredina zvati Stjepanovica i dat mu malo prostora sa Joveticem na sredinu da se organizuje neshto no se momak raspade u Vojvodinu.
    Treba 2-3 nova za sredinu no samo ne znam okle cemo ih iskopat...


    samo da ode slaven iz vojvodine i eto to

    ---- Simon -----
    Slaven - Stevan
    ----- Mirko ----

  6. #9731
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vito View Post
    Ahahahahaha... E ne mogu da vjerujem da je ovo rekao cho'ek koji prati fudbal..
    Shto choche? Bozhovic jes bolji golman od Poleksica a to shto je ovaj prvi izbor i dignut u nebesa to nije 'nash' problem.No eo vele traze ga ovi klubovi iz Championiship-a kakav ce to transfer da bude Debrecin - Championship

  7. #9732
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    što bi ono ljudi....ono nije igra...nijedna krštena akcija, mirko se vuče kao neka baba, više se bore momci što igraju ispred zgrade...

  8. #9733
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Shto choche? Bozhovic jes bolji golman od Poleksica a to shto je ovaj prvi izbor i dignut u nebesa to nije 'nash' problem.No eo vele traze ga ovi klubovi iz Championiship-a kakav ce to transfer da bude Debrecin - Championship
    jbga, igra je barem ligu sampiona ove godine...nije to malo...
    AJMO CRNA GORO !!!

  9. #9734
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ne vjerujem vala ni da bi mu nesto zamjerili ako bi dao gol na prijateljskoj
    Ne mislim da bi ga napadali, ne razlikujemo se mi puno. Odvalili bi ga od zajebancije
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  10. #9735
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,761
    Thanks Thanks Given 
    9,179
    Thanks Thanks Received 
    6,631
    Thanked in
    2,599 Posts

    Default

    ljudi poleksic da nije imao problema sa glavom i kockom i dan danas bi branio u italiji i mozda u mnogo jacim timovima od lecea. Bozovic jeste radnik ali nije neki talenat a vidjecete i sami dokle ce dogurat....

  11. #9736
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrabri_Sokoli View Post
    samo da ode slaven iz vojvodine i eto to

    ---- Simon -----
    Slaven - Stevan
    ----- Mirko ----
    'Ja' bi to ovako nekako postavio

    GK ~ Bozovic/Poleksic

    DR ~ Pavicevic/Savic
    DC ~ Basha
    DC ~ Bojovic
    DL ~ Jovanovic/Tomashevic

    DMC/MC Drincic
    ML/AML Stjepanovic
    MR/AMR Vukcevic
    AMC Jovetic

    FC Vucinic
    FC Damjanovic/Delibashic/Beciraj/...

  12. #9737
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    jbga, igra je barem ligu sampiona ove godine...nije to malo...
    Ne velim ja nishta samo meni je bolji Bozhovic iako je i Poleksic solidan golman kao i ovaj.

  13. #9738
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno ste smijeshni... Bozovic nikad golman nece bit.. Nikad.

  14. #9739
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vito View Post
    Stvarno ste smijeshni... Bozovic nikad golman nece bit.. Nikad.
    Je li istina da te zovu Čika Žoze, i zašto ne?

  15. #9740
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    mnogo bi bolje igrali(ja mislim) kad bi vucinic igra lijevo jovetic desno i naprijed delibasic a vratit vukcevica na sredinu
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  16. #9741
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zhiva ti je to istina...

  17. #9742
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko vas je bilo na stadion strucnjaci?
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #9743
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja nisam gleda sam jedan termin kod sutjeske bolji se fudbal igra 3x
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  19. #9744
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    boskovic je teska nula od igraca on ne trci on se linja po terenu cini mi se sve kao da ce da padne, a tumbasovica velicas brate previse, sustina je da je sredina ocajna i da se nesto mora izmisljat.....
    Ne velicam ja njega,nego se cudim zasto vise momka ne zovu,pored njega su izmislili Kascelana

  20. #9745
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slavisa View Post
    mnogo bi bolje igrali(ja mislim) kad bi vucinic igra lijevo jovetic desno i naprijed delibasic a vratit vukcevica na sredinu

    vucinic kad igra lijevo za nas ne trci nikako
    drugo je to u romu
    on treba kod nas SAMO da igra kao spic

  21. #9746
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moj glavni utisak sa utakmice. Vishe navijaca velike Albanije nego Crne Gore. Ali shto cemo, Albaniju su priznale sve zemlje

  22. #9747
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Biggest Away WinEcuador 0 v 3 Albania 16 Oct 2009
    Na ovu statistiku dje sam ja gledao nema toga meca,a 2 dana ranije su izgubili od Svedske 4:1

  23. #9748
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Albanija je mnogo starija repr. od nase, uigraniji su, imaju kvaliteta, fizicki su spremniji...
    ne mozemo ocekivat jos neke dobre rezultate ali kad se posloze kockice dobijacemo repr. poput Albanije i sl. danas nismo bili kompletni. pola igraca ga ne zaigrava za svoje klubove, vuku se po terenu ka' babe. nama kad ne igraju Mirko, Joveta i Simon veze nemamo. kad njih nema treba nadoknadit' trcanjem, da svi igraju defanzivu ako treba, a prvi medju njima kapiten. a njega nikako ne mogu da zamislim da se toliko zalaze. trci on dosta, pokusava nesto ali moralo bi to mnogo bolje i vise.
    nadam se da ce Simon na ljeto da predje u neki klub dje ce bit prva opcija. ovako je nizasta. treba nam i vise tehnike u veznom redu jer nam je odbrana mnogo slabija u odnosu na napad, pa nismo bas za igru na rezultat. mora da se igra na gol vise, a pogotovo kad su Delibasic, Vucinic, Jovetic u timu.

  24. #9749
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Ovo su igraci koji bi meni igrali:

    --------------Poleksic------------

    Zverotic--------Basa---????-------Fatic

    -------Boskovic-Tumbasevic-Drincic----

    ---Vukcevic------------------Jovetic--

    ---------------Vucinic----------------
    Ima li ko primjedbi na ovaj sastav sto se meni svidja?Koga bi ubacili ili izbacili?

    Ne znam za tog Tumbasevica,meni je on uvijek bio nikakav igrac:-?.Ja bi na njegovo mjesto stavio Fatica,a na Faticevo Jovanovica.Drugi centralni bek bi mi bio neko iz mlade,vrijeme je da se pocnu uvodit u A tim.
    Takodje treba kazat da neki igraci nisu kvalitet za reprezentaciju.I na njihovo mjesto bih ubacio mlade.Recimo,po kom je kriterijumu Novakovic bolji od Stefana Nikolica ili bilo kojeg drugog veznog iz mlade?
    Ali dzabe sve ovo,jer je po meni najbitija atmosfera,koju mi nemamo.

  25. #9750
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pazi,Fatic je u primaveru Intera igrao stopera,sad u Djenovu sve vrijeme igra lijevog beka.Ako Gasperiniju u Seria A igra lijevog beka,zasto bi ga ja stavljao u sredinu kad to ne igra u Djenovu...

Page 390 of 2251 FirstFirst ... 2903403803863873883893903913923933944004404908901390 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •