Page 55 of 334 FirstFirst ... 54551525354555657585965105155 ... LastLast
Results 1,351 to 1,375 of 8333

Thread: CdM.

  1. #1351
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nije do proxy-a, jedino da banujemo sve free mail naloge, tipa gmail i sl, yahoo i hotmail su vec banovani, pa ako sumnjas da se neko vratio a banovan je, p osalji pm pa ce se srediti

    Znam za jednog clana koji koristi mtel wimax, i banovali ste mu staticnu IP adresu, tako da se on stalno vraca preko proxy servera. Nema veze tu koji mail nalog koristi za registraciju.


    Hvala Lijepo.

  2. #1352
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,262
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,654
    Thanked in
    3,824 Posts

    Default

    Svi smo mi hvala lepo.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #1353
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Još jedan apel da se otvore pdf-ovi Sociologija&Psihologija i Zdravlje(uglavnom neto u vezi te tematike. Previše se natrpava toga u Sve i Svašta.

  4. #1354
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Još jedan apel da se otvore pdf-ovi Sociologija&Psihologija i Zdravlje(uglavnom neto u vezi te tematike. Previše se natrpava toga u Sve i Svašta.
    Zdravlje je najpotrebnije
    The more things change, the more they stay the same.

  5. #1355
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    I Starwalkera za moderatora

  6. #1356
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    I Starwalkera za moderatora
    haha, super, ali ljutiće mi se sugrađanin Drug Tito.
    The more things change, the more they stay the same.

  7. #1357
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Već predviđam kakav sadizam od podforuma ima da bude psihologija (ako ga bude).Od emocionalnih vampira do pravih ljubavi.
    Najebali smo.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  8. #1358
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja predlazem da se otvore sledeci podforumi: Lov i ribolov (za sve ljubitelje lova, ribolova i oruzja), Pravoslavlje (imamo Religiju i filozofiju, ali nemamo podforum iskljucivo za pravoslavne vjernike, ipak smo vecina), Navijaci, Kladionica, Fotografija, Zona Sumraka (podforum za sve nas koji volimo da diskutujemo o NLO, nerazjasnjenim misterijama, zavjerama...), Brak i porodica, i naravno Svjetsko prvenstvo u Juznoj Africi.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  9. #1359
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Ja predlazem da se otvore sledeci podforumi: Lov i ribolov (za sve ljubitelje lova, ribolova i oruzja), Pravoslavlje (imamo Religiju i filozofiju, ali nemamo podforum iskljucivo za pravoslavne vjernike, ipak smo vecina), Navijaci, Kladionica, Fotografija, Zona Sumraka (podforum za sve nas koji volimo da diskutujemo o NLO, nerazjasnjenim misterijama, zavjerama...), Brak i porodica, i naravno Svjetsko prvenstvo u Juznoj Africi.
    Proširio bih spisak predloga na još par podforuma : Toalet Papiri,Duge Donje Gaće (ipak ih dosta nas još nosi) i Sokovi i Sladoledi (brzo će i ljeto).
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  10. #1360
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,248
    Thanks Thanks Given 
    281
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    jedan od bas potrebnih pdf-a je nesto tipa "Ljepota i zdravlje" i red bi bio da se iz pdf-a "Umjetnost" izdvoji pdf "Fotografija" i tamo premjeste svi topici vezani za fotografiju. a ne da u LIKOVNU umjetnost i DIZAJN budu fotografske teme.

    tol'ko od mene
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  11. #1361
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Proširio bih spisak predloga na još par podforuma : Toalet Papiri,Duge Donje Gaće (ipak ih dosta nas još nosi) i Sokovi i Sladoledi (brzo će i ljeto).
    Toalet Papiri je zaista nepotreban podforum. On moze da udje u podforum: Vodovod i kanalizacija, za sve nas koji imamo problema sa vodovodnim cijevima, lavaboom i sl. :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  12. #1362
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Ja predlazem da se otvore sledeci podforumi: Lov i ribolov (za sve ljubitelje lova, ribolova i oruzja), Pravoslavlje (imamo Religiju i filozofiju, ali nemamo podforum iskljucivo za pravoslavne vjernike, ipak smo vecina), Navijaci, Kladionica, Fotografija, Zona Sumraka (podforum za sve nas koji volimo da diskutujemo o NLO, nerazjasnjenim misterijama, zavjerama...), Brak i porodica, i naravno Svjetsko prvenstvo u Juznoj Africi.
    Ako mogu..
    Nema za koga, glupost, moze, svakako, ako ima zainteresovanih, glupost, glupost, glupost.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  13. #1363
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ako mogu..
    Nema za koga, glupost, moze, svakako, ako ima zainteresovanih, glupost, glupost, glupost.
    Ja sam bio ironican...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  14. #1364
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Ja sam bio ironican...
    Uh kako sam kiksa.
    Neka ga, leba ne IJE.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  15. #1365
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako moze i jedan vezan za bankarski sistem u Venecueli.. Kao i branje pamuka nekad i sad..



  16. #1366
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Uh kako sam kiksa.
    Neka ga, leba ne IJE.
    Ma boli te uvo. I ja sam kiksao tako par puta na stilske figure po forumu.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  17. #1367
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    Starwalker zeli da postane administrator umjesto administratora.
    \\
    OFL•GIC

  18. #1368
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    (podforum za sve nas koji volimo da diskutujemo o NLO, nerazjasnjenim misterijama, zavjerama...)
    ovakvih tema baš fali na cdm-u.:-(

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Starwalker zeli da postane administrator umjesto administratora.
    nisam toliko ambiciozan.
    The more things change, the more they stay the same.

  19. #1369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    Ma hajde ne lazimo se :mrgreen: Evo i ja josh chekam DIDI da mi da aop na #montecafe.
    \\
    OFL•GIC

  20. #1370
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ma hajde ne lazimo se :mrgreen: Evo i ja josh chekam DIDI da mi da aop na #montecafe.
    hahaha, ne lažem. bio bih prezadovoljan sa jednim pdf-om za misterije (nlo, zavjere isl.)
    The more things change, the more they stay the same.

  21. #1371
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Već predviđam kakav sadizam od podforuma ima da bude psihologija (ako ga bude).Od emocionalnih vampira do pravih ljubavi.
    Najebali smo.
    Ako ti je(i ne samo tebi vec vecini) potrebna tema za tvoj ukus na podforumu ljubav(ili bilo kom drugom),da ti nije svaka za smece-izvoli,imas na raspolaganju da istaknes tvoju kreativnost i sam postavis temu... Zaista ne vidim potrebu zasto ne ucinite nesto,vi kojima nesto smeta po pitanju toga pa postavite sami neku i budete akter procvata podforuma koga gledate sa podsmjehom...(ako vec niste u stanju da zaobidjete isti)



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #1372
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    ovakvih tema baš fali na cdm-u.:-(
    Baš. Samo nam još to fali.

  23. #1373
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    fali, a ti bi ga moga' preskočit.
    The more things change, the more they stay the same.

  24. #1374
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    ugasite ovaj forum sad preko ljeta

  25. #1375
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ako ti je(i ne samo tebi vec vecini) potrebna tema za tvoj ukus na podforumu ljubav(ili bilo kom drugom),da ti nije svaka za smece-izvoli,imas na raspolaganju da istaknes tvoju kreativnost i sam postavis temu... Zaista ne vidim potrebu zasto ne ucinite nesto,vi kojima nesto smeta po pitanju toga pa postavite sami neku i budete akter procvata podforuma koga gledate sa podsmjehom...(ako vec niste u stanju da zaobidjete isti)
    Ih,Artemis,je*em mu miša.
    To što ne činimo nešto proističe iz toga što nemamo što reć',pretpostavljam.Za mnoge od 'nas' ljubavni život nije nešto što se dijeli.Naravno,govorim za većinu bez pribavljenih potpisa itd.,nadam se da neću nekog naljutit'.
    Ruku na srce,dosta priče na tom podforumu se svodi na klišee koje svi znamo.Ja se samo pitam ima li potrebe ponavljati ili isticati poznato.Te primjere sam uzeo jer će se vjerovatno 'psihološke' teme svesti na priču o nekoj bioenergiji,parapsihologiji i mazanju ljubavnih opekotina nekom kvaziteorijom koju je smislio književnik koji je uzimao previše mačje trave (Koeljo,recimo).
    Samo to i ništa više.
    Takođe ne želim da zvučim kao ogorčeni vukodlak ili tako nešto.Ako budem imao nešto kreativno da doprinesem,doprinijeću.Za sad sam suH.
    Za to vrijeme,nadam se da mi je dozvoljeno da se ponekad pojavim i kažem svoje mišljenje.Ukoliko zaista ne prijam ljudima koji zalaze tamo,od večeras obećavam da ću izbjegavati taj podforum i to je to.
    Quote Originally Posted by Emp View Post
    ugasite ovaj forum sad preko ljeta
    Konačno neka inicijativa.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

Page 55 of 334 FirstFirst ... 54551525354555657585965105155 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •